Porady

Dlaczego szafy chłodnicze to urządzenia niezbędne w gastronomii?

Profesjonalne i trwałe szafy chłodnicze gastronomiczne, które przedłużają trwałość żywności, zapewniając jej odpowiednie warunki przechowywania. Zapraszamy!

Dlaczego frytownice warto mieć w lokalu gastronomicznym?

Profesjonalne frytownice niezbędne zarówno w samodzielnej restauracji, tej działającej w hotelu, jak i food trucku. Niezawodne i naprawdę trwałe. Zobacz sam.

Czy szatkownice do warzyw przydadzą się w profesjonalnych lokalach gastronomicznych?

Profesjonalna, perfekcyjnie wykonana i wyjątkowo trwała szatkownica do warzyw gastronomiczna dająca duże możliwości krojenia. Zapraszamy do poznania oferty!

Piece konwekcyjno parowe - dlaczego doskonale się sprawdzają?

Wysokiej jakości piece konwekcyjno parowe, które pozwalają na przygotowywanie mnóstwa potraw w tym samym czasie z zachowaniem ich jakości. Zapraszamy.

Dlaczego zmywarka kapturowa to dobry wybór dla biznesu gastronomicznego?

Co to jest zmywarka kapturowa? Na czym polega jej działanie? Co może zyskać lokal, w którym znajduje się takie urządzenie? Odpowiadamy na najważniejsze pytania.

Zasady higieny w przyczepach gastronomicznych i food truckach

Food truck to sposób na produkcję i sprzedaż specjałów kuchni całego świata w dowolnym, dozwolonym i ruchliwym miejscu. Właściciele food trucków zabiegają o wysokiej...

Dezynfekcja przestrzeni wspólnych w budownictwie mieszkaniowym

Artykuł zawiera praktyczne wskazówki dla firm sprzątających i administratorów budynków w zakresie utrzymania czystości i dezynfekcji powierzchni - zgodne z zaleceniami...

MYCIE I DEZYNFEKCJA POWIERZCHNI W LOKALACH GASTRONOMICZNYCH – JAK OBNIŻYĆ KOSZTY?

W przypadku lokali gastronomicznych dezynsekcja, deratyzacja i dezynfekcja (DDD) to clue do Dobrej Praktyki Higienicznej i wysokich standardów mikrobiologicznych....

Dezynfekcja w przedszkolu - jak zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusów i bakterii

Wysokie standardy higieny i bezpieczeństwa mikrobiologicznego w placówkach takich jak przedszkola i żłobki są warunkiem sine qua non dla bezpieczeństwa dzieci i...

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt