Grille gazowe

Aktywne filtry

Grille gazowe

Grill gazowy i płyty gazowe do grillowania

Grille gazowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Płyty gazowe BAKE MASTER (modele mini i maxi) wykonane są ze stali nierdzewnej 18/0 z emaliowaną patelnią. Iskrownik piezoelektryczny i termopara. Przewód gazowy z reduktorem w zestawie. Model GRILL-MASTER to sprzęt wolnostojący, w zestawie którego wchodzi chromowany ruszt i emaliowana patelnia. Model ROAST-MASTER również jest wolnostojący, ma ruszt ze stali chromowanej i solidna osłonę palnika. Elektroniczny zapłon i termopara. Grill pracuje na gazach propan i butan. Model XENON to grill ze stali nierdzewnej o dużej mocy. Osłonięte palniki osiągają bardzo wysoką temperaturę, dzięki czemu można grillować duże ilości jedzenia w krótkim czasie. Jest łatwy w czyszczeniu, wyposażony w termoparę, elektroniczny zapłon oraz przewód gazowy z reduktorem ciśnienia. Składana na płasko podstawa z 2 kołami pozwala na łatwy transport i magazynowanie grilla. Grille gazowe z serii GREEN FIRE to z kolei hit głównie ze względu na to, że mają bardzo czysty płomień, niska emisja CO2, a ulepszone palniki gwarantują optymalny rozkład ciepła aż na 90% powierzchni grillującej – wszystko to przekłada się na dużo bardziej ekologiczne grillowanie.

Ekologiczne grille gazowe

W ofercie sklepu hybryda-gastro.pl dostępnych jest kilka modeli grilli GREEN FIRE, zróżnicowanych pod względem wielkości i, co za tym idzie - możliwości i wydajności. Grille te są łatwe w czyszczeniu dzięki całkowicie zdejmowanym palnikom oraz wyjmowanemu pojemnikowi na tłuszcz. Elementy łączenia są niewidoczne. Zdejmowane nogi umożliwiają użycie grilla w wersji nastawnej, zaś przewód gazowy z reduktorem ciśnienia zamontowany jest do grilla, a przewód gazowy i regulator montowany do butli gazowej. Grille te wyróżniają się także osłoną przed wiatrem ze stali nierdzewnej. Górny ruszt ze stali nierdzewnej do podgrzewania sosów lub świeżo grillowanego mięsa. Demontowalna podstawa z półką na 4 kółkach ułatwia transportowanie. Na szczególną uwagę zasługują także grille FIESTA w dwóch rozmiarach. Ich obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej, a patelnia ze stali walcowanej. Grill ogrodowy wyposażony w termoparę, elektroniczny zapłon oraz przewód gazowy z reduktorem ciśnienia. Nadaje się szczególnie do przygotowywania kebaba, gyrosa, paelli i innych potraw serwowanych podczas dużych imprez.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt