Aktywne filtry

Ekspres do kawy automatyczny One Touch Ekspres do kawy automatyczny One Touch srebrny
Szybki podgląd
3 863,43 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 10% 3 141,00 złnetto
  • -10%
Ekspres do kawy automatyczny Profi Line
Szybki podgląd
4 970,43 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 10% 4 041,00 złnetto
  • -10%
Ekspres do kawy automatyczny profi line XXL - 6 L
Szybki podgląd
6 077,43 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 10% 4 941,00 złnetto
  • -10%
Ekspres do kawy automatyczny
Szybki podgląd
8 634,60 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 10% 7 020,00 złnetto
  • -10%

Ekspresy do kawy

Profesjonalny ekspres do kawy, dobra kawa

Czy to małe bistro na rogu, czy solidna restauracja, czy nawet niewielka kawiarnia - każde z tych miejsc zasługuje na dobry sprzęt do podawania kawy. Rytuał picia kawy stał się dla nas bardzo ważny, bo z jednej strony towarzyszy nam każdego dnia, od poranka, a z drugiej - często jest zwieńczeniem wyjątkowych chwil. Pierwsza randka nad filiżanką kawy, kawa wypita przed podróżą, nowe smaki i aromaty, często wręcz egzotyczne. Każdy ma swój sposób podawania, swój ulubiony kubek, ulubioną kawiarnię, którą odwiedza się codziennie przed pracą - barista od razu wie co podać. Czy można sobie wyobrazić kawiarnię, cukiernię czy nawet restaurację bez kawy w menu? Przecież to jawna aberracja! Sposobów przygotowania kawy jest ogrom. Jednak takim gastronomicznym klasykiem jest przygotowanie kawy w ekspresie, gdy jest świeżo zmielona, dokładnie ubita tamperem, a ciśnienie wydobywa z niej głębię smaku.

Jakie profesjonalne ekspresy do kawy wybrać?

Jednym z topowych modeli, oferowanym przez sklep hybryda-gastro.pl, jest Hendi Top Line, który ma dwie dysze: do wrzątku i do pary wodnej, można zaprogramować 4 kawy na grupę, co ułatwia, usprawnia i przyspiesza przygotowanie, a zarazem podanie kawy. To również sprzęt, który stawia na bezpieczeństwo pracowników: dysza pary izolowana jest gumową nasadką zapobiegającą poparzeniu palców. Twórcy ekspresu pomyśleli o wszystkim. Ekspres automatyczny Hendi jest wykonany z trwałych i odpornych materiałów, łatwych w utrzymaniu czystości, w którym znajduje się nawet podgrzewacz do filiżanek, wykorzystujący temperaturę z bojlera. Inny model tego samego producenta - ekspres automatyczny - ma możliwość zaprogramowania różnych napojów: espresso, lungo, cappuccino, latte, gorące mleko, gorące spienione mleko, gorąca woda. Pompa wibracyjna ma 19 bar, a moc kawy regulowana jest od 7 do 14g na porcję.

Dobre ekspresy gastronomiczne

Z kolei ekspres marki Stalgast o nieco bardziej klasycznym wyglądzie, ma zbiornik na wodę o pojemności 2.75 l, a jego kompaktowe wymiary sprawdzą się nawet w małej gastronomii. Wyposażając kawiarnię czy cukiernię w doskonały ekspres, warto pamiętać o dodatkowych akcesoriach. Ubijak do kawy, zwany tamperem, szczotki do czyszczenia, a nawet niewielkich rozmiarów lodówkę na mleko, do schładzania i przechowywania zgodnie z przepisami HACCP w temperaturze do 4°C. Uniwersalny otwór na wężyk o średnicy 7 mm łączący karton z mlekiem w lodówce z ekspresem automatycznie podaje mleko napojów na bazie kawy i mleka. Z kolei niepozorna, stalowa skrzynka, która również znajduje się w ofercie sklepu, z odbijakiem, idealnie sprawdzi się do wybijania fusów. Kilka energicznych ruchów i można robić kolejną kawę. Dobry sprzęt do parzenia kawy dodaje kawiarniom, cukierniom i restauracjom dodatkowego prestiżu. Wystarczy dodać do niego odpowiednie, wyselekcjonowane ziarna, wybrać odpowiednią porcelanę, by wręcz kusić klientów, do zwieńczenia posiłku aromatem kawy. Estetyka oferowanych ekspresów sprawia, że nie trzeba - wręcz nie powinno się ich ukrywać gdzieś na zapleczu. Niczym we włoskich kawiarniach - wokół ekspresu powinno być gwarno, aromatycznie i smacznie.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt