Aktywne filtry

Blender z obudową wyciszającą
Szybki podgląd
1 703,56 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 1 385,01 złnetto
  • -1%
Ekspres do kawy automatyczny One Touch Ekspres do kawy automatyczny One Touch srebrny
Szybki podgląd
5 234,89 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 4 256,01 złnetto
  • -1%

Bar i kawiarnia

Jak ważne jest wyposażenie kawiarni

Jest kilka niezbędnych elementów, które muszą się pojawić w każdej kawiarni, restauracji czy na barze w szeroko rozumianej gastronomii. Co innego wymaga kawiarnia, co innego bar - sam w sobie, ale trudno sobie wyobrazić restaurację, w której w menu nie ma np. kawy. Już na etapie tworzenia jadłospisu warto zastanowić się, w jaki sprzęt gastronomiczny zainwestować i jak wszechstronny może on być. Termosyfon przyda się podczas serwowania gorących napojów, np. czekolady, przy robieniu kleksa śmietany obok szarlotki, czy jeśli ktoś zażyczy sobie pucharu lodów - a jakże, ze śmietaną. Jeśli jednak stawiamy na kawiarnię lub lodziarnię, to dużo lepszym rozwiązaniem jest maszyna do bitej śmietany.

Kruszarka do lodu czy blender barmański to absolutne minimum w miejscach, w których serwowane są drinki. Do wyboru od tacek na lód, po kruszarkę o wydajności do 30 kg/h. Z kolei blendery idealnie sprawdzą się do rozdrabniania owoców i warzyw, przygotowywania koktajli, smoothies i deserów, a także kruszenia lodu. Kolejnym must have zwłaszcza w kawiarniach i cukierniach są wyciskarki do świeżego soku z cytrusów oraz sokowirówki. Przecież taki świeży sok to bomba witamin! Nie warto pomijać go w swoim menu. Wreszcie dochodzimy do tematu, który zdaje się nie mieć końca: kawa. Czasy PRLowskiej zalewajki podawanej w cienkiej szklance z metalowym uszkiem, na którym wszyscy parzyli palce - minęły. Dziś picie kawy to rytuał i każdy smakosz ma swój ulubiony sposób.

Dobry sprzęt do kawiarni, co jest ważne

Od przestrzeni gastronomicznej, czy to w restauracji, czy w małej kawiarni wymaga się wyższych standardów, by kawa była idealnym zwieńczeniem posiłku, spotkania, strzałem energii w ciągu dnia nawet, jeśli jest na wynos. W ofercie sklepu hybryda-gastro.pl dostępnych jest wiele sprzętów i akcesoriów idealnych dla baristów. Ciśnieniowe, profesjonalne ekspresy do kawy stworzone są z myślą o smakoszach i koneserach, którzy docenią aromat, lekką piankę, a nawet to, że filiżanki są lekko podgrzane. W sklepie znaleźć można także akcesoria, np. młynki do mielenia kawy, tampery. Ale to nie wszystko. Idąc naprzeciw oczekiwaniom branży gastronomicznej, w ofercie sklepu pojawiły się także witryny grzewcze o zakresie temperatur do 90°C, o różnych wielkościach i pojemnościach, dzięki którym można wyeksponować przygotowane posiłki, zwłaszcza w lokalach z szybką gastronomią.

Piece cukiernicze do gastronomii

Z kolei piece cukiernicze sprawdzą się w miejscach, w których tworzone są słodkie ciasta i desery. Niektóre modele mają pojemność nawet 10 czy 16 blach, posiadając jednocześnie system myjący. Tego typu urządzenia do kawiarni skracają czas pracy i czyniąc ją dużo bardziej efektywną. Każde z tych urządzeń to element profesjonalnego wyposażenia, który nie tylko posłuży przez wiele lat, bowiem wykonany jest z trwałych i odpornych materiałów, ale też uczyni pracę przyjemniejszą, szybszą, każdorazowo dając klientowi produkt najwyższej jakości. Inwestycja w profesjonalny sprzęt pozwoli rozwinąć skrzydła i wyróżnić się na tle konkurencji, a nie ma się co oszukiwać - branża gastronomiczna bywa bardzo nasycona.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt