Naleśnikarki

Dostępność

Marka

Cena

  • 2,00 zł - 2 559,00 zł

Aktywne filtry

Urządzenie do popcornu
Szybki podgląd
1 788,80 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 1 454,31 złnetto
  • -1%
Pokrywa szklana do podgrzewacza rolkowego do parówek 268735
Szybki podgląd
485,86 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 395,01 złnetto
  • -1%
Pokrywa szklana do podgrzewacza rolkowego do parówek 268704
Szybki podgląd
420,11 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 341,55 złnetto
  • -1%
Pokrywa szklana do podgrzewacza rolkowego do parówek 268605
Szybki podgląd
375,05 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 304,92 złnetto
  • -1%

Naleśnikarka — z nią naleśniki zawsze będą udane!

Naleśniki są bez wątpienia jednym z najpopularniejszych dań. Można przygotować je na słodko lub wytrawnie — oferują nam szereg możliwości! Dla firm działających w branży gastronomicznej naleśnikarka jest niezwykle przydatnym urządzeniem. Pozwala przyrządzić idealnie wypieczone placki o doskonałym kształcie i konsystencji.

Profesjonalna naleśnikarka gastronomiczna charakteryzuje się wysoką mocą i sporą płytą grzewczą. Może być również wyposażona dodatkowe akcesoria, bezpieczniki czy termostat. Do niektórych naszych modeli dołączamy również drewnianą szpatułę, ułatwiającą równomierne rozprowadzanie ciasta.

Urządzenia te są wyjątkowo łatwe w obsłudze, jednak należy pamiętać o przestrzeganiu kilku zasad. Sprzęt należy umieścić w bezpiecznej odległości od innych urządzeń. Płyta nie powinna również stykać się z przewodem zasilającym. Jeśli chodzi o samo smażenie naleśników — proces ten nie różni się praktycznie od przygotowywania ich na patelni.

Czym kierować się przy wyborze naleśnikarki?

Jeśli zdecydujesz się na zakup naleśnikarki gastronomicznej, weź pod uwagę:

  • moc — profesjonalne urządzenie powinno oferować wysoką moc działania, w naszym sklepie znajdziesz modele oferujące m.in. 3.6 KW — dzięki temu proces smażenia przebiega sprawnie,
  • regulację mocy działania — regulacja może być mechaniczna lub elektroniczna,
  • zasilanie — do wyboru masz naleśnikarki zasilane prądem oraz gazowe,
  • dodatkowe funkcje i elementy — mowa tu o lampce kontrolnej, timerze czy automatyczny wyłączniki — wszystkie te dodatki sprawiają, że użytkowanie naleśnikarki jest o wiele łatwiejsze,
  • jakość płyty grzewczej — najlepiej by była wykonana z teflonu lub aluminium pokrytego specjalną, nieprzywierającą powłoką, oprócz tego płyta musi się równomiernie nagrzewać i być łatwa w czyszczeniu oraz użytkowaniu, obudowa — powinna być solidna i wytrzymała.

Jakość w tej kwestii to podstawa — naleśnikarna jest urządzeniem, które ma służyć przez lata. Warto więc zainwestować w porządny model.

Jakie naleśnikarki znajdziesz w naszej ofercie?

Oferujemy naleśnikarki gastronomiczne w różnych rozmiarach oraz o różnych mocach. Jedną z naszych propozycji jest model z powłoką ceramiczną marki Roller Grill. Posiada bezpiecznik, który zapobiega przegrzewaniu się urządzenia oraz zapewnia płynną regulację temperatury. Dużym ułatwieniem jest również specjalna szuflada umieszczona pod płytą, która pozwala przechowywać np. naleśniki w stałej temperaturze.

Inną propozycją również marki Roller Grill jest naleśnikarka o średnicy 400 mm. Posiada moc elektryczną 3.6 KW oraz regulację temperatury nawet do 280°C. Zastosowana powłoka emaliowana jest wolna od kadmu, ołowiu czy BPA, co jedynie świadczy o jej bezpieczeństwie. Jest to materiał odporny na wysokie temperatury i nie pogarasza się pod ich wpływem. Szybko się nagrzewa oraz pozwala uniknąć przypalenia lub przyklejania się naleśników do płyty grzewczej. Te i wiele więcej naleśnikarek, a także gofrownice gastronomiczne znajdziesz w naszej ofercie — koniecznie się z nią zapoznaj!

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt