Gofrownice i naleśnikarki

Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 2,00 zł - 4 822,00 zł

Aktywne filtry

Urządzenie do popcornu
Szybki podgląd
1 788,80 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 1 454,31 złnetto
  • -1%
Pokrywa szklana do podgrzewacza rolkowego do parówek 268735
Szybki podgląd
485,86 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 395,01 złnetto
  • -1%
Pokrywa szklana do podgrzewacza rolkowego do parówek 268704
Szybki podgląd
420,11 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 341,55 złnetto
  • -1%
Pokrywa szklana do podgrzewacza rolkowego do parówek 268605
Szybki podgląd
375,05 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 304,92 złnetto
  • -1%

Gofrownice i naleśnikarki — idealne do każdego lokalu gastronomicznego!

Zarówno gofrownice jak i naleśnikarki znajdą zastosowanie w lokalach gastronomicznych. Umożliwiają przygotowanie wprost idealnie wypieczonych gofrów i naleśników, posiadających najlepszą możliwą konsystencję. Urządzenie, z jakiego korzystasz — ma ogromny wpływ na efekt końcowy, czyli smak, wygląd i zapach dań. Odpowiednia eksploatacja jest równie ważna, jednak jest to kwestia wprawy i nabycia umiejętności.

Profesjonalne gofrownice i naleśnikarki posiadają odpowiednio zaprojektowane powierzchnie grzewcze, uchwyty, które się nie nagrzewają oraz termoizolowane obudowy. Niektóre z urządzeń oferują również inne, przydatne funkcje czy opcje. Ich wybór zależy przede wszystkim od Twoich potrzeb i możliwości. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości, funkcjonalne i niezawodne gofrownice oraz naleśnikarki. Ceny są różne, zatem bez problemu dostosujesz produkt do swojego budżetu.

Dobra gofrownica — czyli jaka?

Jeśli przymierzasz się do zakupu gofrownicy, mamy dla Ciebie kilka wskazówek! Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, jakie urządzenie będzie dla Ciebie odpowiednie, jednak są pewne kwestie, które zawsze mają znaczenie i warto zwracać na nie uwagę. Sama decyzja o zakupie gofrownicy niesie za sobą szereg korzyści, w tym przede wszystkim możliwość szybkiego i profesjonalnego przygotowania gofrów.

Aby jednak były one jak najlepsze, należy zwrócić uwagę na dane techniczne urządzenia. To, co ma znaczenie, to moc, wymiary i zastosowane materiały. Jedna z gofrownic znajdująca się w naszej ofercie posiada moc 2200 W. Jej waga wynosi 23 kg, a wymiary 32×437×277 mm. Posiada specjalną, żeliwną powłokę nieprzywierającą, a także oferuje możliwość regulacji temperatury za pomocą termostatu. Uchwyt jest izolowany, co minimalizuje ryzyko oparzenia. Znaczenie ma także ilość kratek — wspomniany model pozwala przygotować jednocześnie dwa prostokątne gofry.

Dlaczego warto zainwestować w gofrownicę?

O ile gofrownice również spotykane są w gospodarstwach domowych, naleśnikarki najczęściej są wykorzystywane w restauracjach, pubach i wszelkiego rodzaju lokalach. Dlaczego warto zainwestować w takie urządzenie? Przede wszystkim dlatego, bo pozwala na profesjonalne przygotowanie naleśników — pysznych, o idealnej konsystencji. Urządzenia te często wyposażone są również w dodatkowe funkcje, takie jak termostat czy dodatkowe bezpieczniki, ułatwiające przygotowywanie potraw.

Zakup naleśnikarki to jednak nie wszystko — należy również pamiętać o jej prawidłowym użytkowaniu. Kluczowe jest odpowiednie ulokowanie urządzenia. Naleśnikarka powinna mieścić się w pobliżu gniazda, jednak nie może sąsiadować z kuchenką czy zlewozmywakiem. Jeśli chodzi o samo smażenie naleśników — nie należy tego robić, zanim urządzenie się nie nagrzeje. Do zdejmowania oraz obracania placków warto używać specjalnych przyborów, np. szpatułek z silikonu lub drewna. Należy unikać rysowania płyty grzewczej — dzięki temu urządzenie będzie się cieszyć długą żywotnością.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt