Cedzaki

Aktywne filtry

Cedzaki

Kiedy już kuchnia restauracyjna wyposażona jest w wyjątkowy sprzęt, w pojemne lodówki, nowoczesne piece, zmywarki, baterie gastronomiczne… Kiedy sala zastawiona jest stołami i krzesłami, a na stołach pyszni się nowa zastawa... Wówczas przychodzi zakasać rękawy i na ogół dochodzi się do wniosku, że w kuchni brakuje jeszcze wielu akcesoriów. Na szczęście akcesoria dostępne w naszym sklepie są jednocześnie przyjazne dla portfela i wykonane ze solidnych materiałów., dzięki czemu posłużą na wiele sezonów.

Szukając sprzętu i akcesoriów do kuchni w restauracji, stołówce, w domu weselnym czy nawet w barze mlecznym warto stawiać na sprzęt uniwersalny, który posłuży przy wielu okazjach. To istotne z przede wszystkich dwóch powodów. Pierwszy: tak jest po prostu taniej. Drugi powód to oszczędność miejsca. Idealnie gdy kuchnia jest duża, przestronna, każdy ma swoją sekcję pracy i nikt nikomu nie depcze po piętach. Realizm bywa jednak nieco inny i najlepiej sprawdzają się akcesoria wielofunkcyjne, które pozwalają zaoszczędzić miejsce.

Cedzaki kuchenne, durszlaki

W tym wypadku: to cedzak i durszlak w jednym. Wykonane z stali nierdzewnej: trwałej, odpornej na temperaturę, częste użycie, nie tracącej walorów ani pod wpływem temperatury, ani kontaktu z żywnością. Ów rodzaj stali jest idealny do kontaktu z jedzeniem. Rączka ze stali nierdzewnej. Średnica – zależnie od modelu, 22 lub 26 cm, co odpowiada popularnym rozmiarom garnków. Średnica oczka 3,4 mm, dzięki czemu z powodzeniem można odcedzić dowolne danie. Cedzak ten może posłużyć do gotowania: gotując zupę można w nim umieścić warzywa, zioła, całość położyć na garnku. Sprawdzi się do odcedzania ziemniaków i innych warzyw z gorącej wody, do podbierania ich z naczynia. Wniosek? Jeden cedzak - dziesiątki możliwości wyboru. Zakończony dziurką, dzięki której można go bez trudu zawiesić na haczyku. Posiada także uchwyt po drugiej stronie, który pozwala bezpiecznie i stabilnie zahaczyć go brzeg naczynia czy garnka.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt