Ławy cateringowe

Dostępność

Marka

Cena

  • 303,00 zł - 363,00 zł

Aktywne filtry

Ławki cateringowe

Meble cateringowe możemy podzielić na wiele rodzajów. Są to przede wszystkim stoły, stołki, krzesła oraz oczywiście ławy. Ławka cateringowa to idealna propozycja dla organizatorów wszelkiego rodzaju imprez cateringowych, eventów, bankietów, konferencji, spotkań biznesowych czy nawet takich wydarzeń jak wesele i chrzest.

Na rynku dostępne są przede wszystkim ławki cateringowe składane, niezwykle proste w użytkowaniu. Możliwość złożenia ławy pozwala na zaoszczędzenie miejsca podczas transportu, a także i podczas przechowywania mebli. Ławki te charakteryzują się najczęściej stalową konstrukcją, dzięki czemu są lekkie i solidne. Mogą być stosowane nie tylko w pomieszczeniach zamkniętych, ale także i na zewnątrz — z tego też względu materiał wykonania ma ogromne znaczenie.

Stal jest materiałem wystarczająco odpornym, trwałym i solidnym. Sprawia, że ławka podczas użytkowania nie rusza się i nie chwieje. Jest również wygodna i komfortowa w użytkowaniu dla uczestników danego wydarzenia.

Ławka cateringowa a materiał wykonania

Jak już wcześniej wspomniano, konstrukcje ławek najczęściej wykonywane są ze stali nierdzewnej. Z czego z kolei tworzy się siedzisko? Są to najczęściej tworzywa sztuczne, bowiem muszą zapewniać odpowiednią wygodę i umożliwiać komfortowe siedzenie przez długi czas, często wiele godzin. W naszej ofercie znajdziesz ławki cateringowe wykonywane z polietylenu.

Polietylen to popularne w gastronomii tworzywo sztuczne. Jest elastyczne, odporne na działanie kwasów, soli, korozję, ścieranie i nacisk. Charakteryzuje się świetnymi właściwościami elektroizolacyjnymi, a także współczynnikiem przewodzenia ciepła. Często to właśnie z polietylenu wykonuje się nie tylko meble cateringowe, ale także wszelkiego rodzaju pojemniki, folie i opakowania.

Połączenie dwóch wysokiej jakości materiałów — polietylenu oraz stali nierdzewnej, pozwala stworzyć trwałe i komfortowe ławki cateringowe, które mogą być stosowane przy okazji wydarzeń przez wiele, wiele lat. Oprócz tego prezentują się również schludnie i estetycznie oraz dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych — każda firma znajdzie model odpowiadający jej potrzebom.

Jaka ława cateringowa?

Jako dystrybutor oferujemy Ci szereg interesujących propozycji. W naszej ofercie posiadamy m.in. ławki cateringowe marki Fiesta o wymiarach 1820×250×435 mm (po złożeniu jest to 910×250×95 mm). Są one przeznaczone do stosowania na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Waga jednej ławki wynosi niecałe 11 kg.

Inną propozycją, tym razem marki Hendi są ławki cateringowe o wymiarach 1830×300×430 mm. Są to produkty łatwe w magazynowaniu, przenoszeniu oraz czyszczeniu. Składane są do formatu walizki, co bez wątpienia jest wygodne w transporcie i przechowywaniu. Waga jednej ławki wynosi 27 kg. Zarówno te, jak i inne meble cateringowe, w tym stoły oraz krzesła, znajdziesz w naszym sklepie. Dzięki naszej szerokiej ofercie bez problemu dopasujesz je do wydarzenia oraz indywidualnych potrzeb prowadzonej działalności gastronomicznej.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt