Zmywarki kapturowe - Hybryda-Gastro

Zmywarki kapturowe

Dostępność

Marka

Cena

  • 9 169,00 zł - 126 186,00 zł

Aktywne filtry

Hobart TLW
Szybki podgląd
80 183,70 zł brutto
Cena Rabat: 65 190,00 złnetto
Zmywarka kapturowa do naczyń - elektroniczna
Szybki podgląd
16 133,31 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 13 116,51 złnetto
  • -1%
Zmywarko wyparzarka, kapturowa, dozownik płynu myjącego, P 6.8 kW, U 400 V
Szybki podgląd
10 886,24 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 8 850,60 złnetto
  • -1%
Zmywarko wyparzarka, kapturowa, dozownik płynu myjącego, pompa wspomagająca płukanie, P 11.1 kW, U 400 V
Szybki podgląd
13 638,24 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 11 088,00 złnetto
  • -1%
Zmywarko wyparzarka, kapturowa, dozownik płynu myjącego, P 11.1 kW, U 400 V
Szybki podgląd
13 065,92 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 10 622,70 złnetto
  • -1%
Zmywarka kapturowa z dozownikiem detergentu Hendi | 233061
Szybki podgląd
13 880,56 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 11 285,01 złnetto
  • -1%

Zmywarki kapturowe

Zmywarki kapturowe to urządzenia, bez których nie może być mowy o prawidłowym funkcjonowaniu zmywalni - zarówno w mniejszych lokalach gastronomicznych, jak również i w większych, a także w kuchniach szpitalnych, stołówkach. Są najlepszym rozwiązaniem dla dużych lokali i placówek. W naszej ofercie, znajdziecie państwo zmywarki kapturowe renomowanych producentów takich jak Hendi, Fagor, Stalgast czy Hobart. Warto jednak wiedzieć, na co powinniśmy zwrócić uwagę, kiedy wybieramy odpowiednią dla naszych potrzeb zmywarkę kapturową. Na jakie jej parametry techniczne powinniśmy zwrócić największą uwagę? O co zadbać w sposób szczególny, aby zmywarka kapturowa jak najlepiej spełniała określone potrzeby? Sprawdźmy!

Zmywarka kapturowa - odpowiednie parametry techniczne

Pierwszym i najważniejszym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy zakupie zmywarki gastronomicznej jest zwrócenie uwagi na parametry techniczne, którymi się ona wyróżnia. Warto podkreślić, że w przypadku zakupu zmywarek kapturowych dostępnych w naszym sklepie, macie państwo bardzo dużo możliwości wyboru - zarówno, jeśli chodzi o wspomniane wcześniej parametry techniczne, jak również jeśli chodzi o wymiary zmywarki i sterowanie elektroniczne. To, czym w sposób szczególny wyróżniają się wszystkie modele zmywarek kapturowych dostępnych w naszej ofercie, to przede wszystkim bardzo duża łatwość, jeśli chodzi o ich czyszczenie. Obudowa zmywarek kapturowych, które znajdziecie państwo na naszej stronie, wykonana jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej, co pozwala na wydłużenie ich żywotności, ale też bardzo ułatwia ich czyszczenie. Nasze zmywarki kapturowe są wyposażone w pojemniki do płynu nabłyszczającego oraz posiadają dozownik płynu myjącego. Zmywarka kapturowa jest wyposażona w różnorodne programy, więc możecie państwo dowolnie dopasować ich intensywność do stopnia zabrudzenia naczyń.

Renomowani producenci zmywarek kapturowych

Kolejną bardzo ważną kwestią, którą należy poruszyć, kiedy mówimy o zmywarkach kapturowych dostępnych w naszej ofercie, są ich producenci. Na naszej stronie internetowej, znajdziecie państwo zmywarki kapturowe takich marek jak Hendi, Stalgast, Fagor czy Hobart. To renomowani producenci, których urządzenia znajdziecie państwo w najlepszych lokalach gastronomicznych nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Urządzenia te odznaczają się nie tylko bardzo wysoką jakością wykonania ale też i trwałością. Na naszej stronie, dostępne są one także w bardzo konkurencyjnych cenach.

Dostawa zamówionych produktów

Kiedy mówimy o dokonywaniu zakupów na naszej stronie internetowej, nie możemy pominąć kwestii związanej z dostawą tychże. Przede wszystkim należy podkreślić, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówione przez państwa zmywarki kapturowe i inne urządzenia gastronomiczne dotarły do was najszybciej, jak to tylko możliwe. Dla tych klientów, którzy zdecydują się na zakupy powyżej kwoty 1000 zł, przewidzieliśmy darmową dostawę. Warto także wspomnieć o atrakcyjnym programie zniżkowym skierowanym do naszych stałych klientów - jego szczegóły, również znajdziecie na naszej stronie.

Zmywarka kapturowa to jedno z najbardziej potrzebnych urządzeń wyposażenia zmywalni. Jej wybór musi być zatem skrupulatnie przemyślany. Gwarantujemy państwu, że dokonując zakupów na naszej stronie, wybierając profesjonalne zmywarki kapturowe, które pochodzą tylko i wyłącznie od renomowanych producentów, zyskujecie gwarancję, że urządzenia te będą państwu służyć przez wiele lat. Pragniemy także podkreślić, że wszystkie nasze produkty, objęte są gwarancją producenta a klienci mają prawo do korzystania z autoryzowanego serwisu tychże urządzeń - zarówno w czasie trwania okresu gwarancyjnego, jak również i po jego zakończeniu.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt