Stoły sałatkowe

Dostępność

Marka

Cena

  • 3 459,00 zł - 8 709,00 zł

Aktywne filtry

Stół chłodniczy sałatkowy - po co w kuchni

Każde profesjonalne zaplecze kuchenne powinno być wyposażone w stół chłodniczy sałatkowy, który służy do przechowywania produktów w odpowiedniej temperaturze bez obawy o ich przedwczesne zepsucie się. Taki stół zapewnia wygodę w przechowywaniu owoców czy warzyw, a nawet mięs. Może służyć także jako lada sałatkowa do tak zwanych „barów sałatkowych”, gdyż zastosowanie i bardzo przyjemny wygląd zachęca potencjalnego klienta do skorzystania z takiej funkcji. Ponadto, często jest niezbędna podczas organizacji pracy w profesjonalnej kuchni, zachowując harmonię i odpowiednią lokalizacje poszczególnych produktów.

Zastosowanie i wykorzystanie

Przede wszystkim nie można stołu chłodniczego sałatkowego porównywać do innych, często podobnych mebli kuchennych. W tym przypadku materiały, z których wykonano taki stół oraz nadstawki czy odpowiednio wyprofilowane krawędzie sprawiają, że prócz praktycznego blatu mamy idealnie dopasowany mebel, spełniający wiele potrzeb jednocześnie. To oszczędza czas i powoduje, że praca jest znacznie wydajniejsza. Poniżej blatu mamy do wykorzystania komory chłodnicze. Ich liczba jest zależna od naszych potrzeb i preferencji. Może to być zakres od jednej komory do nawet czterech. Wszystko zależy od zaawansowania potraw, które na stole chłodniczym sałatkowym będą wykonywane. Jednocześnie powyżej blatu mamy do wykorzystania pojemniki na produkty wcześniej przygotowane, takie jak szynka, pieczarki i na przykład oliwki. Dzięki temu zmniejszamy czas potrzebny na przygotowanie gotowego placka na przykład w pizzerii.

Cicha praca i odpowiednia izolacja

Stół chłodniczy sałatkowy prócz uszczelki prowadzonej wzdłuż całego mebla na elementach ruchomych takich jak drzwi, posiada również izolację z pianki poliuretanowej sięgającej nawet 35 milimetrom, dzięki czemu cały wcześniej zgromadzony chłód utrzymuje się wewnątrz stołu. Brak utraty zimna to zdecydowanie większa wydajność urządzenia, bezpieczeństwo produktów znajdujących się w komorze i odpowiednio niskie koszty zużycia energii elektrycznej. Ponadto należy wyróżnić między innymi elektroniczny sterownik z wyświetlaczem temperatury oraz samodomykające się drzwi.

Odpowiednia konserwacja gwarantuje przydatność na lata

Jeśli odpowiednio zadbasz o stół chłodniczy sałatkowy, ten będzie służyć jak najlepiej przez wiele lat. Odpowiednio dobrane materiały oraz inżynierska precyzja i pomysłowość sprawiły, że stół jest prosty w utrzymaniu czystości i konserwacji. Przypominamy jednocześnie, choć pewnie dla każdego kucharza jest to naturalne - podobnie jak w przypadku lodówki, do komory chłodniczej znajdującej się w stole należy wkładać wyłącznie ostudzone produkty spożywcze. Warto również pamięta, że przed umieszczeniem w komorze pojemników z sałatkami, urządzenie powinno być schłodzone. To przełoży się na komfort pracy i żywotność urządzenia. Jednocześnie utrzymamy w ten sposób produkty w najlepiej kondycji.

Możliwość rozbudowy

Stół chłodnicy daje nam możliwość rozbudowy w zależności od potrzeb. Możemy dokupić nadstawki chłodnicze czy bemary. Dzięki temu stół chłodniczy jest w stanie dostosować się do aktualnego zapotrzebowania, na przykład w sytuacji rozwoju naszej restauracji czy kawiarni. To też sprawia, że nie będziemy w żaden sposób ograniczeni jeśli chodzi o wygodę pracy, a stół nie okaże się jednorazowym zakupem, który - w przypadku rozbudowy zaplecza gastronomicznego - będzie bezużyteczny.

Pojemność

W przypadku dwudrzwiowego stołu chłodniczego możemy mówić o pojemności do około 250 litrów, dzięki czemu nie musimy wiecznie godzić się na kompromis w doborze produktów. Mamy swobodę w wyborze odpowiedniego asortymentu „pod ręką”.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt