Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 35,00 zł - 1 668,00 zł

Aktywne filtry

Stół cateringowy 1830x740x(h)760 mm
Szybki podgląd
473,69 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 385,11 złnetto
  • -1%
Stół cateringowy 1520x700x(H)740
Szybki podgląd
394,53 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 320,76 złnetto
  • -1%
Stół cateringowy 1800x740x(H)740
Szybki podgląd
461,51 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 375,21 złnetto
  • -1%
Stół cateringowy 1220x610x(h)740
Szybki podgląd
315,38 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 256,41 złnetto
  • -1%

Jakie wyróżniamy meble cateringowe?

Wśród dostępnych w sprzedaży mebli cateringowych można wyróżnić przede wszystkim stoły, stoliki, krzesła, ławy oraz wózki do transportu. W naszym sklepie znajdziesz zarówno wysokiej jakości meble cateringowe, jak i wszelkiego rodzaju pokrowce oraz obrusy, dostępne w różnych wersjach kolorystycznych.

Zalety mebli cateringowych

Wybór profesjonalnych mebli cateringowych bez wątpienia wiąże się z wieloma zaletami. Możemy do nich zaliczyć przede wszystkim:

  • mobilność — to dość oczywista zaleta tego rozwiązania, meble cateringowe możemy transportować w dowolne miejsce, bowiem składają się i są lekkie, ułatwia to również ich prawidłowe przechowywanie,
  • szerokie zastosowanie — meble cateringowe z powodzeniem wykorzystasz na weselach, bankietach, spotkaniach firmowych, imprezach dla dzieci i wielu innych,
  • odporność oraz wytrzymałość — odpowiednio wykonane meble będą trwałe i solidne, żadna temperatura nie będzie im straszna, a wszelkie lekkie upadki i inne zdarzenia nie wpłyną na nie w negatywny sposób,
  • stabilność — meble cateringowe wykonywane są w taki sposób, by zapewniały jak największą stabilność podczas użytkowania, a to z kolei ma ogromne znaczenie,
  • szeroka oferta — meble te dostępne są w wielu różnych wersjach, ich wybór jest więc naprawdę szeroki — każdy bez problemu znajdzie taki zestaw, który odpowie na wszystkie jego potrzeby.

Postaw na jakość i funkcjonalność z naszymi meblami!

Jeśli szukasz mebli cateringowych, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Obejmuje ona szereg ciekawych propozycji — są to zarówno pojedyncze meble, jak i całe zestawy. Jedną z proponowanych przez nas ławek jest ławka cateringowa składana marki Fiesta. Posiada 1820 mm szerokości, 435 mm wysokości oraz 250 mm głębokości. Została wykonana z polietylenu — to trwałe, lekkie i odporne na uszkodzenia tworzywo sztuczne. Jest powszechnie stosowane w gastronomii i pozwala tworzyć naprawdę solidne produkty. Waga tej ławki wynosi 10,6 kg. Jest oczywiście składana, dzięki czemu jej transport i przechowywanie nie jest wymagające.

Osobom, które poszukują wygodnych krzeseł, możemy zaproponować krzesła składane również marki Fiesta. To kolejne produkty wykonane z polietylenu. Waga jednego krzesła wynosi 5,8 kg, wysokość 900 mm, szerokość 465 mm, a głębokość 530 mm. Jest to krzesło z elementami stalowymi malowanymi, wygodne w użytkowaniu i estetyczne.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt