Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 35,00 zł - 1 668,00 zł

Aktywne filtry

Wózek do pojemnika termoizolacyjnego
Szybki podgląd
705,05 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 573,21 złnetto
  • -1%
Stół cateringowy 1830x740x(h)760 mm
Szybki podgląd
473,69 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 385,11 złnetto
  • -1%

Usługa cateringowa i wszystko, co warto o niej wiedzieć

Catering to nic innego jak przygotowanie i dostarczenie gotowych dań pod wskazany adres. Cały zamysł opiera się na tym, że posiłki są przygotowywane w innym miejscu, niż to, w którym są następnie konsumowane. Co ważne, catering możemy podzielić na kilka rodzajów, w tym tradycyjny, kontraktowany, biznesowy, masowy i franczyzowy.

Tego typu usługi świadczą nie tylko te firmy, które przywożą nam posiłki w pudełkach do domu. To także dostawy do szpitali, szkół, hoteli, na konferencje, szkolenia, eventy, a także imprezy plenerowe takie jak koncerty, festiwale czy wydarzenia sportowe. By móc świadczyć usługi cateringowe na najwyższym możliwym poziomie, warto zainwestować w potrzebny do tego sprzęt. Oferujemy Ci naprawdę szeroką ofertę, z którą warto się zapoznać.

Co wchodzi w skład wyposażenia do cateringu? Wyposażenie do cateringu obejmuje przede wszystkim:

Jak widać, wyposażenie cateringowe obejmuje szeroki zakres różnego rodzaju urządzeń i elementów. W naszej ofercie również znajdziesz tego typu produkty. Stawiamy przede wszystkim na jakość i profesjonalizm, dzięki czemu kupisz u nas artykuły, które cechuje długa żywotność, wytrzymałość i wydajność. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony, korzystając z naszych usług. W razie potrzeb możesz śmiało się do nas odezwać! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Czym się kierować wybierając wyposażenie cateringowe?

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zakupić ławki cateringowe, wózki, dyspensery czy może podgrzewacze do potraw — jakość określonych produktów gra tutaj najważniejszą rolę. Zakup tych elementów to inwestycja na lata, zatem nie należy na nich oszczędzać.

Kupując ławki, zwróć uwagę na ich wymiary, bowiem to zadecyduje o ilości osób, jaką jest w stanie pomieścić ławka. Jeśli chodzi o krzesła, one również powinny być wystarczająco duże. Każda osoba powinna móc wygodnie usiąść. Podobnie jest ze stolikami i stołami. Wszystkie te produkty powinny być wykonywane z wysokiej jakości materiałów, by mogły służyć przez możliwie jak najdłuższy czas. Meble cateringowe najczęściej są składane, więc warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób się składają oraz ile zajmują wówczas miejsca.

Jeśli chodzi o termosy czy pojemniki termoizolacyjne, tutaj najważniejsze są zastosowane materiały oraz ich właściwości. Pojemność czy rozmiary produktów należy dostosować do indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz termosy wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, posiadające wentyle eliminujące podciśnienie. Z kolei jeśli chodzi o pojemniki termoizolacyjne — stawiamy przede wszystkim na polipropylen. Materiał o wprost doskonałych właściwościach.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt