Urządzenia barowe

Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 0,00 zł - 12 909,00 zł

Aktywne filtry

Blender z obudową wyciszającą
Szybki podgląd
1 703,56 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 1 385,01 złnetto
  • -1%
Blender z obudową wyciszającą - sterowanie cyfrowe
Szybki podgląd
2 020,16 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 1 642,41 złnetto
  • -1%
Sokowirówka
Szybki podgląd
4 506,71 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 3 663,99 złnetto
  • -1%

Urządzenia barowe – co wybrać, co jest ważne

Niezależnie, czy wyposażają one klasyczny bar, czy uzupełniają wyposażenie restauracji lub kawiarni, akcesoria barowe pozwalają na wydobycie genialnego smaku, przyspieszając jednocześnie pracę barmanów i obsługi. Bardzo często sprzęty barowe pełnią wiele funkcji jednocześnie, obniżając koszty zakupu poszczególnych urządzeń. Blendery barmańskie sprawdzą się podczas tworzenia drinków, ale też szejków czy smoothie. Blendery Hendi doskonale blendują owoce i warzywa, więc przygotowanie koktajli, smoothies oraz deserów. Można przy ich pomocy wykonać także modne napoje na bazie kawy i lodu.

Blendery barmańskie i dzbanki

Blendery z obudową wyciszającą są prawdziwym hitem, gdyż nie robią hałasu podczas kruszenia nawet mrożonych owoców, czy po prostu lodu. Wymienne ostrza wykonano ze stali nierdzewnej i pokryto je powłoką tytanową. Blender Hendi steruje się manualnie, pokrętło ma regulację obrotów oraz funkcję trybu pulsacyjnego. Dzbanek odporny jest na uderzenia, działanie temperatur (od -40°C do +90°C). Całość wyposażona jest w zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz wyłącznik nadprądowy. Blender barmański, na przykład model Hamilton Beach pozwala na wykonanie 15 drinków w godzinę. Ma dwie prędkości: High/Low - 17.300/19.000 obr./min, a system System SureGrip™ gwarantuje stabilność blendera. Wytrzymałe ostrza ze stali nierdzewnej radzą sobie także z lodem. Blender barmański idealny jest do drinków mrożonych na bazie małych kostek lub skruszonego lodu. Wyjmowana miarka – pozwala dodawać składniki w trakcie blendowania. Niewątpliwym atutem są także niewielkie rozmiary: blender waży 3,28 kg. Bogata oferta blenderów barmańskich, dostępna w sklepie hybryda-gastro.pl pozwala z łatwością dobrać produkt do potrzeb i oczekiwań każdego baru, restauracji czy kawiarni. W ofercie dostępne są również dodatkowe dzbanki stworzone przez producentów, pozwalające w szybki sposób pracować nad kolejnymi koktajlami i drinkami. Wyposażenie barów w dodatkowe dzbanki pozwala skrócić czas oczekiwania na drinki, zwiększa wydajność barmanów i usprawnia ich pracę.

Osprzęt do baru i kawiarni

Ale akcesoria barowe to nie tylko blendery. Wyciskarka do cytrusów Hendi oparta na modelu dźwigni wykonana jest z wysokiej jakości stopu cynku i stali chromowanej. Postawienie takiej wyciskarki na barze robi wrażenie i gwarantuje, że cytrusy będą wyciśnięte do ostatniej kropli. Uchwyt zwiększa stabilność, a sprężyna umożliwia samodzielny powrót do pozycji początkowej. To małe detale, ale bardzo ułatwiają one codzienną pracę. Wyciskarka tego typu, jednak od Stalgast wykonana jest z lakierowanego żeliwa i stali. Obie są doskonałe w swojej pracy, odporne i solidne. W ofercie sklepu znajdują się także elektryczne wyciskarki, o prędkości 900, a nawet 980 obrotów na minutę. Wolnoobrotowe wyciskarki do owoców i warzyw pozwalają na szaleństwa sokowe nie tylko z cytrusami. Umożliwiają wyciskanie soków z różnego rodzaju owoców (również bananów), warzyw i ziół a także z orzechów, z migdałów. Wyciskarka wolnoobrotowa Hendi ma w zestawie 1,5l pojemnik na pulpę i 1,5l pojemnik na sok, filtr oddzielający miąższ i szczoteczkę do czyszczenia. Indukcyjny silnik jest cichy i niezawodny.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt