Linia 700

Dostępność

Marka

Cena

  • 21 563,00 zł - 28 752,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Kotły warzelne elektryczne linia 700 - czym się charakteryzują?

Zakup odpowiedniej jakości kotła warzelnego elektrycznego wcale nie jest taki prosty, jak mogłoby się początkowo wydawać. Jest wiele czynników, na które koniecznie musimy zwrócić uwagę, kiedy wybieramy takie kotły. Co jednak będzie dla nas najważniejsze w tym aspekcie? I przede wszystkim - co dokładnie wyróżnia linię 700 kotłów warzelnych elektrycznych? Sprawdźmy!

Kotły warzelne elektryczne linia 700 - jakie mają parametry techniczne?

To, od czego należy zacząć wybór odpowiedniej jakości kotłów warzelnych elektrycznych, to zwrócenie uwagi na to, jakimi parametrami technicznymi się wyróżniają. Kotły, które są dostępne na naszej stronie, w całości wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu, są nie tylko bardzo trwałe, ale też - o czym nie można zapominać - bardzo łatwo jest utrzymać je w czystości. To, co także warto podkreślić, kiedy mówimy o kotłach warzelnych elektrycznych linii 700, to także sposób, w jaki cięta jest stal. Wykorzystano do tego celu technologię laserową, co pozwoliło na zachowanie na najwyższej precyzji. Krawędzie kotłów są zatem nie tylko równe, ale też pozbawione jakichkolwiek, choćby najmniejszych wyszczerbień. Każdy kocioł warzelny elektryczny linii 700, wyposażony jest także w specjalną pokrywkę, która zapobiega powstawaniu oparzeń. W ten sposób podniesiono komfort oraz bezpieczeństwo korzystania z dostępnych w naszej ofercie kotłów warzelnych.

Renomowani producenci kotłów warzelnych elektrycznych

Kolejną, bardzo ważną kwestią, jeśli chodzi o kotły warzelne elektryczne linii 700, są ich producenci. W naszej ofercie, znajdują się tylko i wyłącznie kotły warzelne elektryczne Fagor. To renomowany i uznany producent różnego rodzaju urządzeń przeznaczonych do profesjonalnego użytku w lokalach gastronomicznych. Dodatkowo, warto zaznaczyć, że wszystkie kotły warzelne elektryczne Fagor, które są dostępne w naszej ofercie, posiadają nie tylko gwarancję producenta, ale też nasi klienci zyskują możliwość korzystania z autoryzowanego serwisu tych urządzeń. Więcej na ten temat przeczytacie państwo na naszej stronie internetowej.

Najwyższa jakość w najniższej cenie - poznaj naszą ofertę

Niewątpliwie jedną z najważniejszych cech, która wyróżnia kotły warzelne elektryczne Fagor, to ich bardzo wysoka jakość, która dostępna jest w niewiarygodnie niskiej cenie. Wierzymy, że nasi klienci cenią sobie najbardziej właśnie takie połączenie. Właśnie z tego względu, nasza oferta spełnia te wszystkie warunki: przygotowaliśmy dla państwa urządzenia gastronomiczne najwyższej jakości pochodzące od renomowanych producentów, które dostępne są w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt