stoły ze zlewem i półką

Dostępność

Marka

Cena

  • 830,00 zł - 3 863,00 zł

Aktywne filtry

Stoły ze zlewem i półką

Wyposażając profesjonalną kuchnię, warto sprawdzić bogatą ofertę mebli, które wykonane są ze stali nierdzewnej. Stal jest materiałem o wysokiej odporności, która wytrzyma i spory załadunek, i wszelkie uderzenia, zadrapania, a w dodatku łatwo utrzymać ją w czystości i standardach higienicznych. Bez wątpienia absolutnym przebojem wśród mebli stalowych są stoły ze zlewem i półką, które dostępne są w sklepie hybryda-gastro.pl.

Stół ze zlewem i półką świetnie wyposaży strefę mycia w każdej profesjonalnej kuchni. To rozwiązanie sprawdzi się w restauracji, w przypadku domów weselnych, w których rotacja naczyń jest spora, a i gotuje się w dużych garnkach, których nie ma szans, by umyć w klasycznym zlewie. Stoły są idealne do kuchni w stołówkach, zapewniając najwyższe standardy higieny. Długa półka obok zlewu pomaga lepiej zorganizować pracę i może posłużyć zarówno jako miejsce do składowania naczyń, które należy umyć. Istotne jest również to, że zależnie od preferencji można wybrać stoły ze zlewem po prawej, a półką po lewej stronie, lub odwrotnie. Sporym ułatwieniem oraz dodatkową przestrzenią, która świetnie nadaje się do magazynowania np. dużych garnków, ale też detergentów i innych środków, jest dolna półka.

Całość wykonana jest z najwyższej klasy stali nierdzewnej. Materiał ten jest solidny, odporny na uderzenia, zarysowania, nieodkształcający się. Konstrukcja jest stabilna, nie ma mowy o wyciekach. Gładkie linie sprawiają, że w stołach i zlewach nie ma zbędnych zakamarków, w których mogą gromadzić się resztki. Higiena ponad wszystko, zgodnie ze standardami. Stal nie koroduje, jest bezpieczna w przypadku kontaktu z żywnością, ale też jest odporna na działanie środków do mycia. W bogatej ofercie stołów ze zlewem i półką, które dostępne są w sklepie hybryda-gastro.pl można wybierać modele wg konkretnych parametrów, z różnych półek cenowych. Warto też podkreślić, że połączenie zlewu z półką sprawdzi się też w miejscach, w których nie ma dużo miejsca. Z powodzeniem można wtedy wykorzystać wolną przestrzeń do przygotowania, krojenia, do organizacji pracy.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt