Podgrzewacze rolkowe

Dostępność

Marka

Cena

  • 929,00 zł - 6 261,00 zł

Aktywne filtry

Podgrzewacze rolkowe

Podgrzewacze do parówek to najlepszy, najdoskonalszy i najmniej kłopotliwy sposób podgrzania kiełbasek, np. do hot dogów. Dlaczego? Bo praktycznie nie wymaga pracy. Wystarczy włączyć urządzenie, rozgrzać i ustawić temperaturę, wyłożyć kiełbaski, kabanosy, parówki sojowe czy zwykłe i poczekać moment, by cieszyć się już po chwili równomiernie ciepłym hot dogiem w chrupiącej bułce z ulubionymi sosami. To jedne z najprostszych do wykonania fast foodów, więc nie trudno się dziwić, że jest tak popularny nie tylko wśród fanów, którzy nie wyobrażają sobie tankowania bez tej przekąski, ale też osób, które chcą postawić małą gastronomię i mają doskonałą lokalizację, np. obok miejsca pracy, biurowca, szkoły. Niezależnie, czy wybieramy bardziej nowojorskie hot dogi, z bułką przekrojoną od góry, czy te, do których przyzwyczaiły nas właśnie stacje paliw, czyli z otworem w bułce, z bogatymi dodatkami, w postaci warzyw, smażonej cebulki, czy tylko z sosem – każdy znajdzie coś dla siebie, a pracę bardzo ułatwiają podgrzewacze rolkowe.

Podgrzewacze do hot dogów

Podgrzewacze rolkowe różnią się między sobą nie tylko wielkością i szybkością nagrzewania, ale przede wszystkim liczbą rolek, a co za tym idzie – wydajnością pracy. Hendi oferuje podgrzewacze od 7 do 11 rolek. Urządzenia te mają obudowę ze stali nierdzewnej, a rolki pokryte są powierzchnią nieprzywierającą. To ułatwia pracę i czyszczenie. Wyjmowana, a co za tym idzie - łatwa do czyszczenia tacka ociekowa gromadzi tłuszcz i resztki. Podgrzewacze rolkowe mają szybkie nagrzewanie oraz odzyskiwanie ciepła. Maksymalna temperatura rolek zależy od takich czynników jak: temperatura otoczenia, ilości parówek oraz ruchu powietrza. Rolki bez nałożonych parówek, w temperaturze pokojowej, mogą osiągać temperaturę do 150°C. Długość rolek wynosi 42 cm. Podgrzewacze od Stalgast także mają zróżnicowaną liczbę rolek podgrzewających parówki: od 5 do 11. Najmocniejszy model ma dwie strefy grzewcze. Rolki są także nieprzywierające, a ich długość wynosi 40 cm.

Opiekacze do parówek i kiełbasek

W przypadku mniejszej gastronomii z powodzeniem wystarczą te mniejsze modele. Dzięki nim każdorazowo parówki, kiełbaski i kabanosy są idealnie rozgrzane, równomiernie na długości, zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Obsługa tego typu sprzętu nie jest kłopotliwa, nie wymaga dodatkowych przeszkoleń, tak samo jak montaż podgrzewaczy rolkowych. O ile wszyscy są doskonale świadomi faktu, że tego typu przekąski nie są frykasami w pięciogwiazdkowych restauracjach, tak cieszą się one ogromnym powodzeniem i popularnością, a wprowadzenie opcji wegańskich jeszcze bardziej rozszerza działalność. To także świetna forma gastronomii, przy której nie trzeba martwić się o stoły, zastawę, bo one są stworzone do tego, by je jeść tak po prostu. Podgrzewacze rolkowe ułatwią pracę budek z hot dogami np. w kurortach, pozwolą rozszerzyć działalność istniejących już fast foodów, jak np. kebabowni.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt