Chłodzone wodą

Dostępność

Marka

Waga

  • 0 kg - 61 kg

Cena

  • 3 816,00 zł - 28 290,00 zł

Aktywne filtry

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą kostkarek do lodu chłodzonych wodą. Tego rodzaju kostkarki doskonale sprawdzą się w szeroko pojmowanej branży gastronomicznej. Wytwarzanie na bieżąco kostek lodu, to podstawa, jeśli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie nie tylko restauracji ale też i różnego rodzaju barów. Nasze kostkarki do lodu chłodzone wodą, wyróżnia nie tylko wysoka jakość ale też bardzo dobre parametry techniczne.

Kostkarki do lodu chłodzone wodą - jak je wybrać?

Wytwarzanie na bieżąco kostek lodu, znacząco usprawnia funkcjonowanie każdego lokalu gastronomicznego. Właśnie z tego względu, warto wziąć pod uwagę zakup wysokiej jakości kostkarki do lodu. Kostkarki, które są dostępne w naszej ofercie, pochodzą tylko i wyłącznie od renomowanych producentów. W naszej ofercie mamy kostkarki do lodu chłodzone wodą następujących marek: Fagor, Hendi i Stalglast. To renomowani producenci, których sprzęty wykorzystywane są w najlepszych restauracjach i barach.

Kostkarka do lodu - jak wybrać jej rozmiar?

Bardzo ważnym aspektem, jeśli chodzi o wybór odpowiedniej kostkarki do lodu, jest dopasowanie jej rozmiaru do naszych potrzeb. W naszej ofercie, znajdziecie kostkarki do lodu dostępne w różnych rozmiarach. Dzięki temu, bez najmniejszego problemu dopasujecie ich wymiary nie tylko do potrzeb lokalu, ale też będzie w stanie je odpowiednio w nim wkomponować. Warto podkreślić, że niezależnie od tego, na jaki rodzaj kostkarki do lodu się zdecydujecie, każdą z nich wyróżnia to, że jest profesjonalnym sprzętem gastronomicznym.

Wiele funkcji, wysoka jakość parametrów technicznych

Kostkarki do lodu, które są dostępne w naszej ofercie, wyróżnia nie tylko wysoka jakość ich wykonania - wszystkie wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej - ale też bardzo duża różnorodność funkcji. Możemy indywidualnie ustalić wysokość temperatury chłodzenia oraz dopasować wedle własnych potrzeb, jak dużo i w jakim czasie kostek do lodu dana kostkarka ma wytworzyć. To w dużej mierze ułatwia funkcjonowanie każdego lokalu gastronomicznego. Warto także zaznaczyć, że każda, z dostępnych w naszej ofercie kostkarek do lodu, posiada gwarancję producenta. Nasi klienci mają dostęp do autoryzowanych serwisów wszystkich modeli kostkarek, które są dostępne na naszej stronie.

Dostawa - wszystko co musisz wiedzieć

Bardzo ważnymi informacjami, jeśli chodzi o zakupy dokonywane na naszej stronie, są te dotyczące dostawy. Wszyscy klienci, którzy dokonają zakupów na naszej stronie za kwotę powyżej 1000 zł, są upoważnieni do darmowej dostawy. Nasza firma współpracuje z producentami kostkarek do lodu, dzięki czemu, macie państwo możliwość regularnego serwisowania tych urządzeń. Warto podkreślić, że wszystkie kostkarki, objęte są gwarancją producenta. Dostawa kostkarek do lodu, przeprowadzana jest z zachowaniem najwyższych środków ostrożności. Współpracujemy z firmami kurierskimi, które doskonale wiedzą, jak powinna przebiegać prawidłowa dostawa takich urządzeń. Dzięki temu, urządzenia są odpowiednio zabezpieczone w czasie transportu i dostarczane są najszybciej, jak to tylko jest możliwe.

Kostkarki do lodu chłodzone wodą - niezastąpione w gastronomii

Bez sprawnie działającego urządzenia, jakim jest kostkarka do lodu, nie ma mowy o prawidłowym funkcjonowaniu takiego lokalu jak bar, czy restauracja. Lód jest bardzo często wykorzystywany do drinków, ale też i do napojów bezalkoholowych. Tym samym, bez sprawnie działającej kostkarki do lodu, nie możemy mówić o tym, że nasz lokal będzie sprawnie funkcjonował. Właśnie z tego względu, warto inwestować w zakup wysokiej jakości urządzeń, które znacząco poprawią funkcjonowanie naszego lokalu. Na naszej stronie, dokładnie takie urządzenia państwo znajdziecie.

Serdecznie zapraszamy do zakupów! W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy - odpowiemy na wszystkie państwa pytania.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt