Aktywne filtry

Lodówka na napoje 1-drzwiowa 138L Hendi | 226568
Szybki podgląd
2 456,43 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 10% 1 997,10 złnetto
  • -10%
  • Nowy
Regał chłodniczy przyścienny
Szybki podgląd
12 017,59 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 10% 9 770,40 złnetto
  • -10%
Witryna mroźnicza ekspozycyjna, V 578 l
Szybki podgląd
8 007,30 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 25% 6 510,00 złnetto
  • -25%
Kostkarka chłodzona powietrzem
Szybki podgląd
3 939,81 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 10% 3 203,10 złnetto
  • -10%

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z urządzeniami, które mieszczą się w szeroko rozumianej kategorii, którą jest chłodnictwo. Znajdziecie tutaj różnego rodzaju szafy chłodnicze, stoły mroźniczezamrażarki oraz inne urządzenia, dzięki którym, będziecie w stanie przechowywać żywność w waszych lokalach gastronomicznych zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Zapewniamy, że wszystkie urządzenia chłodnicze, które znajdziecie w tej kategorii, pochodzą tylko i wyłącznie od renomowanych marek i producentów.

Kostkarki do lodu, szafy chłodnicze czy zamrażarki - to tylko niektóre z urządzeń gastronomicznych znajdujących się w naszej ofercie urządzeń gastronomicznych przeznaczonych do chłodni.

Chłodnia, jest bardzo ważnym pomieszczeniem w szeroko pojmowanej gastronomii. Urządzenia, które się w niej znajdują powinny zatem odznaczać się najwyższą jakością oraz trwałością. Przygotowując ofertę dotyczącą urządzeń przeznaczonych do chłodni, zadbaliśmy o to, aby były to urządzenia pochodzące tylko od renomowanych marek i wyróżniające się najlepszymi parametrami technicznymi.

Serdecznie zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i wyboru tych urządzeń chłodniczych, które będą najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wyposażenie lokalu gastronomicznego lub chłodni.

Przypominamy, że wszystkie urządzenia chłodnicze, które znajdują się na naszej stronie internetowej, są objęte gwarancją producenta. Klienci mają także możliwość korzystania z autoryzowanego serwisu - zarówno w czasie trwania gwarancji, jak również i po jej zakończeniu.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt