Kategorie

Dostępność

Marka

Waga

 • 0 kg - 61 kg

Cena

 • 1 171,00 zł - 28 290,00 zł

Aktywne filtry

Kostkarka chłodzona powietrzem
Szybki podgląd
6 500,69 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 5 285,12 złnetto
 • -1%
Kostkarka chłodzona powietrzem 271988
Szybki podgląd
7 620,37 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 6 195,42 złnetto
 • -1%
Kostkarka chłodzona powietrzem 272008
Szybki podgląd
8 674,29 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 7 052,27 złnetto
 • -1%
Kostkarka chłodzona powietrzem 272015
Szybki podgląd
9 704,46 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 7 889,81 złnetto
 • -1%
Kostkarka chłodzona powietrzem 272022
Szybki podgląd
10 758,38 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 8 746,65 złnetto
 • -1%
Kostkarka chłodzona powietrzem 272039
Szybki podgląd
13 896,39 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 11 297,88 złnetto
 • -1%
Kostkarka chłodzona powietrzem 272046
Szybki podgląd
10 160,49 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 8 260,56 złnetto
 • -1%
Kostkarka do lodu do 50 kg/dzień
Szybki podgląd
4 376,41 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 3 558,06 złnetto
 • -1%
 • Obecnie brak na stanie

Kostkarki do lodu ze stali nierdzewnej

Kostkarki do lodu są niezbędne w szeroko pojmowanej branży gastronomicznej. Wybór odpowiedniej kostkarki do lodu wcale nie jest jednak taki prosty, jak mogłoby się nam wydawać. Prezentujemy państwu nasze urządzenia, które odznaczają się nie tylko wysoką jakością, ale też posiadają doskonałe parametry techniczne.

Kostkarki do lodu – co je wyróżnia?

Nasza firma posiada bardzo duży wybór kostkarek do lodu. Niezależnie jednak od tego, na które z nich się państwo zdecydujecie, każda z nich, wykonana jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu, znacząco wydłuża się okres użytkowania każdej, dostępnej w naszej ofercie, kostkarki do lodu.

Warto zwrócić uwagę także na to, że kostkarki do lodu, które dostępne są w naszej ofercie, znacząco usprawniają pracę zarówno w sklepach spożywczych, jak również barach czy restauracjach. Każda kostkarka do lodu, która jest dostępna w naszej ofercie, jest objęta gwarancją.

Wysoka jakość i konkurencyjna cena kostkarek do lodu

Kolejną kwestią, którą należy poruszyć, kiedy mówimy o naszych kostkarkach do lodu, jest to, że łączą one w sobie najwyższą jakość, jeśli chodzi o wykonanie z konkurencyjną ceną. Wierzymy, że właśnie takie połączenie jest najlepszym rozwiązaniem dla naszych klientów. Wybierając nasze produkty, które doskonale sprawdzą się w restauracji, wybieracie renomowanych producentów i sprzęt, który będzie państwu służył przez wiele lat.

Kostkarka do lodu – jakie są ich rodzaje?

Warto wspomnieć, że w naszym sklepie dostępne są dwa, podstawowe rodzaje kostkarek do lodu. Pierwszym z nich są kostkarki, które chłodzone są powietrzem. Drugim rodzajem są te, które chłodzone są za pomocą wody. Zależnie od państwa potrzeb, możecie dobrać odpowiednią kostkarkę do lodu w taki sposób, aby jak najlepiej sprawdzała się ona w waszej restauracji, barze czy sklepie. Wyposażenie każdego miejsca, które wymaga stałej dostępności lodu, musi być na najwyższym poziomie. Wybierając nasze kostkarki do lodu, zapewniacie sobie urządzenie, które będzie w stanie wyprodukować potrzebną do prawidłowego funkcjonowania lokalu ilość lodu.

Kostkarki do lodu gastronomiczne - jakie marki wybrać?

Jak już wspominaliśmy, kostkarki do lodu, które są dostępne w naszym sklepie, pochodzą tylko i wyłącznie od renomowanych producentów. Możecie państwo kupić u nas kostkarki marek takich jak Stalgast, Hendi czy Fagor. Każda z tych firm, cieszy się ogromnym zaufaniem klientów. Niezależnie od tego, na którą markę się zdecydujecie, każda kostkarka objęta jest gwarancją producenta.

Urządzenia gastronomiczne najwyższej jakości i sposób dostawy

Jak w każdym sklepie internetowym, tak i u nas, macie państwo możliwość wyboru najbardziej dogodnej dla Was formy dostawy zamówionych urządzeń. Sam proces składania zamówienia przebiega sprawnie, a dostawy są realizowane najszybciej, jak to tylko możliwe. Warto podkreślić, że jeśli wartość państwa zamówienia przekroczy kwotę 1000 zł, oferujemy bezpłatną dostawę. Nasze urządzenia są transportowane z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

Serwis i obsługa klienta na najwyższym poziomie

W naszym sklepie, dbamy nie tylko o najwyższą jakość oferowanych urządzeń. Zależy nam na zadowolonych klienta, dlatego też położyliśmy mocny akcent na to, aby obsługa klienta przebiegała na najwyższym poziomie. Dla stałych klientów, przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny system rabatowy. Ponadto, w razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do państwa dyspozycji. Jednocześnie, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i dokonania wyboru najbardziej adekwatnej do państwa potrzeb kostkarki do lodu.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt