stoły ze zlewem bez półki

Dostępność

Marka

Cena

  • 1 026,00 zł - 2 536,00 zł

Aktywne filtry

Stoły ze zlewem bez półki

Organizując poszczególne stanowiska w profesjonalnej kuchni, szczególną uwagę warto poświęcić ergonomicznemu i komfortowemu stanowisku ze zlewem. Czołowy producent mebli stalowych na potrzeby gastronomi, marka Stalgast, oferuje szereg zlewów bez półki, które idealnie posłużą w każdej kuchni: w restauracjach, domach weselnych, stołówkach, ale też w cukierniach czy piekarniach. Stoły ze zlewem bez półki umożliwiają doskonałe zorganizowanie stanowiska do mycia naczyń, zastawy, garnków czy blach, jednocześnie pozwalając wykorzystać przestrzeń pod zlewem, co jest istotne w przypadku kuchni niewielkich rozmiarów.

Kuchenne stoły ze zlewem bez półki do restauracji

Zlewy dostępne w ofercie sklepu hybryda-gastro.pl są zróżnicowane pod kątem wielkości stołów, głębokości basenów, ale też ilości komór. Bogata i zróżnicowana oferta pozwala dobrać stoły pod konkretne oczekiwania. Stoły jednokomorowe bez półki, dwukomorowe, a nawet trzykomorowe, stoły z tłoczonymi blatami, stoły z gładkimi blatami. Niewątpliwą zaletą jest wprowadzanie w ofercie stołów ze zlewami po prawej lub lewej stronie. Pozwala to nie tylko perfekcyjnie wykorzystać przestrzeń w kuchni. To spore ułatwienie dla pracowników i obsługi. W przypadku mebli Stalgast do profesjonalnych kuchni, wykonane są one ze stali nierdzewnej, która jest bardzo odporna i tworzy stabilną, wytrzymałą konstrukcję.

Stół stalowy do kuchni w restauracji – jaki model?

Stoły ze zlewami doskonale posłużą codziennemu myciu naczyń, ale też warzyw czy owoców. Stal, z której są wykonane, nie wchodzi w reakcje ze środkami do mycia, a ich gładka powierzchnia pozwala całość utrzymać w nienagannej higienie, zgodnie ze standardami. Stoły są spawane, co oznacza, że jako całość mają doskonałą stabilność, odporność. Dodatkową cechą jest możliwość zamontowania baterii, a także możliwość wycięcia otworu pod rozdrabniacz odpadów. Dzięki temu można stworzyć doskonałe miejsce do codziennego mycia. Stoły ze zlewem bez półki wykonane są z dbałością o każdy detal, dzięki czemu praca przy nich jest dużo bardziej ergonomiczna i komfortowa. Warto zapoznać się z pełną ofertą sklepie hybryda-gastro.pl, by dopasować konkretny stół pod oczekiwania.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt