Baterie prysznicowe

Dostępność

Cena

  • 962,00 zł - 2 547,00 zł

Aktywne filtry

Baterie prysznicowe

To jedne z tych produktów, które prawdziwie zrewolucjonizowały pracę na kuchni, a dokładnie mówiąc: na zmywaku. Nie ma się co oszukiwać, w pracy w gastronomii każdy etap i każdy pracownik jest ważny, niezależnie czy to osoba robiąca zakupy, gotującą, obsługa czy pracownik zajmujący się zmywaniem. Z myślą o poprawie komfortu podczas zmywania, powstały baterie prysznicowe. Ich innowacyjna budowa z dłuższą wylewką oraz końcówką do do spłukiwania pod wysokim ciśnieniem pozwala raz dwa przepłukać szkło, zmyć resztki, usunąć zastygnięty brud. Warto podkreślić też fakt, że na ogół kuchenne krany są zdecydowanie większe i głębsze, a ruchoma głowica baterii prysznicowej pozwala bez trudu manewrować i kierować strumień wody tam, gdzie jest potrzebny.

Bateria prysznicowa do gastronomii

Tego typu baterie są idealne do mycia dużych garnków, patelni czy blach. Zależnie od modelu i producenta, mają różne parametry i wielkości, ale wszystkie doskonale radzą sobie w bardzo ważnym procesie mycia. Atutem, może nieco mniej istotnym, ale jednak wpływającym na wiele, jest to, że mają one minimalistyczną budowę, bardzo elegancką, więc sprawdzą się w wielu wnętrzach. W sklepie hybryda-gastro.pl dostępnych jest wiele modeli z różnymi funkcjami. Baterie prysznicowe bez wylewki od Stalgast to baterie zlewozmywakowe stojące, bateria jednootworowa ze spryskiwaczem. Sprawdzą się idealnie do opłukiwania naczyń. Ich wygodny przycisk do puszczania strumienia wody pozwala precyzyjnie dozować i kierować strumieniem w żądane miejsce. Stalgast ma w ofercie również tego samego typu baterie prysznicowe, ale z wylewką. Zasięg wylewki zależny jest od modelu.

Baterie łokciowe gastronomiczne

Prawdziwym gastronomicznym hitem, który jest jak Lamborghini wśród baterii prysznicowych dla gastronomii, jest model, który ma jednocześnie baterię zlewozmywakową stojącą, jednootworową ze spryskiwaczem i wylewką łokciową. Praca z tego typu sprzętem jest od razu uproszczona. Głowica prysznicowa doskonale usuwa resztki, pozwala dowolną siłą strumienia obmyć np. zakurzone szkło, czy talerze, wylewka pozwala napełnić garnki lub kran wodą, a wylewka łokciowa z łatwą regulacją temperatury wody, sprawia, że nie trzeba dotykać kurków, by ustawić wodę. Może to i banał, bo przecież jakim problemem jest używanie kurków, a jednak - w gastronomii wiele rzeczy może się wydarzyć. Wystarczą ubrudzone dłonie. Poparzone lub skaleczone. To podobnie jak na salach operacyjnych. Gdy nie trzeba bezpośrednio dotykać czegoś dłońmi, zwłaszcza dbając o higienę pracy, to lepiej wykorzystać do tego np. łokcie. Mała rzecz, ale bardzo przydatna i przyzna to każdy, kto wylądował „na zmywaku’. Uniwersalność tego typu sprzętu sprawia, że coraz częściej baterie prysznicowe - w teorii dla gastronomii, pojawiają się nie tylko w restauracjach. Wybierane są do stołówek, jadłodajni, domów weselnych, także do szkolnych czy szpitalnych kuchni. Wszędzie tam, gdzie można i wręcz trzeba raz dwa pozbyć się resztek jedzenia, szybko umyć naczynia, nawet te duże i głębokie. Wykonane z trwałych materiałów baterie prysznicowe sprawdzą się w każdej gastronomii!

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt