Linia 700

Dostępność

Marka

Cena

  • 22 947,00 zł - 30 597,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Kotły warzelne gazowe linia 700

Zakup kotła warzelnego gazowego musi być odpowiednio przemyślany. W naszej ofercie znajdziecie państwo kotły gazowe warzelne linii 700. Producentem tego rodzaju kotłów jest marka Fagor. Kotły warzelne gazowe Fagor cieszą się bardzo dużym uznaniem na rynku gastronomii. Z tych urządzeń gastronomicznych, korzystają znani restauratorzy. Nie ma się zresztą czemu dziwić. Kotły warzelne gazowe Fagor, wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, a dodatkowo - odznaczają się mnogością funkcji, które znacząco usprawniają pracę w lokalu gastronomicznym. Co jednak jeszcze warto wiedzieć o tego rodzaju kotłach? Na co koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę, kiedy przystępujemy do ich zakupu?

Kotły warzelne Fagor - parametry techniczne

Pierwszą i najważniejszą kwestią, jeśli chodzi o zakup kotłów warzelnych gazowych Fagor, jest sprawdzenie ich specyfikacji technicznej. Kotły warzelne gazowe, które są dostępne na naszej stronie internetowej, poza tym, że wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, odznaczają się jeszcze szeregiem innych funkcji. Wszystkie nasze kotły, wyposażone są w zawór spustowy, który służy do opróżniania zbiornika. Krawędzie kotłów są cięte laserowo, co pozwoliło na uzyskanie precyzyjnego kształtu, pozbawionego uszczerbków czy ostrych krawędzi. Bardzo ważne jest także to, że kotły warzelne gazowe linii 700 marki Fagor, wyposażone są w specjalną pokrywę, która zapobiega poparzeniom. Urządzenia te są zatem w pełni bezpieczne, jeśli chodzi o ich użytkowanie.

Ciekawą funkcją, w którą wyposażone są nasze kotły warzelne gazowe, jest płaszcz wodny. Dzięki temu, udaje się uzyskać optymalną temperaturę grzania. Każdy kocioł warzelny gazowy, który jest dostępny w naszej ofercie, posiada także kontrolki informujące o tym, kiedy urządzenie jest gotowe do użycia, a kiedy się nagrzewa.

Wysoka jakość kotłów warzelnych gazowych oraz niska cena

Kolejną, bardzo ważną kwestią, którą należy poruszyć, kiedy mówimy o naszych kotłach warzelnych gazowych Fagor, jest to, że oprócz tego, że wyróżnia je najwyższa jakość, jeśli chodzi o ich wykonanie, to są one dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Warto podkreślić, że kotły warzelne gazowe Fagor stosowane są w najlepszych restauracjach a właściciele lokali gastronomicznych, którzy zdecydowali się na zakup tych urządzeń, bardzo je chwalą. Dla naszych klientów, przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny system rabatowy. O szczegółach przystąpienia do niego, możecie przeczytać państwo na naszej stronie.

Kotły warzelne gazowe Fagor - idealne rozwiązanie do każdego lokalu gastronomicznego

Decydując się na zakup kotłów warzelnych gazowych marki Fagor, które są dostępne w naszym sklepie, wybieracie państwo nie tylko najwyższą jakość urządzeń gastronomicznych, ale też znacząco usprawniacie państwo pracę w kuchni waszego lokalu. Tym samym, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do dokonania wyboru najlepszego dla państwa potrzeb kotła warzelnego gazowego Fagor.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt