Frytownice elektryczne

Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 417,00 zł - 28 573,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Frytownica z panelem cyfrowym Mastercook z kranem spustowym
Szybki podgląd
1 583,01 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 1 287,00 złnetto
  • -1%
Frytownica z panelem cyfrowym Mastercook z kranem spustowym pojemność 2x8l
Szybki podgląd
3 046,69 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 2 476,98 złnetto
  • -1%

Frytownice Fagor - co warto wiedzieć przed zakupem?

O czym należy pamiętać, kiedy planujemy zakup wysokiej jakości frytownicy? Jest wiele, bardzo zróżnicowanych czynników, które definiują to, czy wybrane przez nas urządzenie gastronomiczne będzie spełniało swoje funkcje. Frytownice Fagor oraz frytownice elektryczne Stalgast, które są dostępne w naszej ofercie, wyróżnia wiele, bardzo ważnych czynników, które sprawiają, że doskonale sprawdzą się one nie tylko w barach czy małych lokalach gastronomicznych, ale też i w tych większych. Na co jednak powinniśmy zwrócić największą uwagę, kiedy wybieramy takie urządzenia? Sprawdźmy!

Frytownica elektryczna Fagor i Stalgast - wysoka jakość

Pierwszym i najważniejszym czynnikiem, jeśli chodzi o frytownice elektryczne Fagor oraz Stalgast, jest to, że są to marki, za którymi idzie najwyższa jakość oferowanych przez nie produktów. Warto zaznaczyć, że wszystkie frytownice elektryczne tych marek, wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu, zagwarantowana została ich trwałość. Frytownice elektryczne, które wykonane są ze stali nierdzewnej, wykazują też bardzo dużą łatwość, jeśli chodzi o utrzymanie ich w czystości. Stal nierdzewna czyści się łatwo, a dzięki temu, znacząco usprawniona zostaje praca naszego lokalu.

Frytownice elektryczne gastronomiczne - poznaj ich funkcje!

Nie tylko jakość materiałów jest bardzo ważna, jeśli chodzi o wykonanie frytownic elektrycznych. W prawidłowym funkcjonowaniu restauracji oraz barów, nie bez znaczenia będą także funkcje, którymi odznaczają się poszczególne frytownice. Pozwalają one na ustawienie odpowiedniej temperatury, ale też na dopasowanie czasu, w którym smażone są potrawy. Frytownice elektryczne, które są dostępne w naszej ofercie, wyposażone są także w czujniki dźwiękowe, dzięki którym na pewno nie zapomnimy o wyjęciu danej potrawy z frytownicy i tym samym, jej smak będzie wprost idealny.

Wysoka jakość i konkurencyjne ceny - to nas wyróżnia!

Kolejną, bardzo ważną kwestią, jeśli chodzi o oferowane przez nasz sklep internetowy produkty, jest to, że dostępne są one w naprawdę konkurencyjnych cenach. Wierzymy, że dla naszych klientów, połączenie najwyższej jakości, renomowanych marek oraz konkurencyjnych cen sprawi, że nasi klienci zdecydują się na ich zakup. Dodatkowo, chcemy zaznaczyć, że dla naszych stałych klientów, przygotowaliśmy atrakcyjny system rabatowy. O szczegółach związanych z przystąpieniem do tego programu, możecie przeczytać na naszej stronie.

Dostawa zakupionych w naszym sklepie frytownic gastronomicznych

Ostatnią kwestią, o której warto wspomnieć w kontekście dokonywania zakupów na naszej stronie internetowej, są formy oraz koszty dostawy. Każde zamówienie, realizowane jest najszybciej, jak to tylko możliwe. Dodatkowo, dla klientów, którzy dokonają zakupów za kwotę równą bądź większą niż 1000 zł, przewidzieliśmy darmową dostawę.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym! Z pewnością znajdziecie państwo dokładnie takie frytownice, które w każdym calu spełnią wasze oczekiwania - zarówno pod względem parametrów technicznych, jak również jakości i ceny.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt