Kuchenki indukcyjne

Dostępność

Marka

Cena

  • 0,00 zł - 4 042,00 zł

Aktywne filtry

Kuchenka indukcyjna podwójna Display Line
Szybki podgląd
1 050,88 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 854,37 złnetto
  • -1%
Kuchenka indukcyjna podwójna model 7000
Szybki podgląd
4 001,36 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 3 253,14 złnetto
  • -1%
Kuchenka indukcyjna economic model 1800
Szybki podgląd
375,05 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 304,92 złnetto
  • -1%
Kuchenka indukcyjna podwójna
Szybki podgląd
1 313,29 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 1 067,72 złnetto
  • -1%
Kuchenka indukcyjna podwójna z funkcją boost
Szybki podgląd
1 320,60 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 1 073,66 złnetto
  • -1%

Kuchenki indukcyjne gastronomiczne

Kuchenki indukcyjne są wykorzystywane w wielu renomowanych lokalach gastronomicznych. Pozwalają na przygotowanie potraw wysokiej jakości a jednocześnie są one całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Na co jednak koniecznie należy zwrócić uwagę, kiedy planujemy wybrać najlepszą dla naszych potrzeb kuchenkę indukcyjną? Co będzie dla nas najważniejsze w tym aspekcie? To pytania, na które każdy właściciel lokalu gastronomicznego powinien sobie zadać. Kuchenki indukcyjne, które są dostępne w naszej ofercie, wyróżniają się nie tylko bardzo wysoką jakością wykonania, ale też i bardzo zróżnicowanymi parametrami technicznymi.

Wysoka jakość wykonania kuchenek indukcyjnych

Pierwszą i najważniejszą kwestią, którą należy poruszyć, kiedy mówimy o kuchenkach indukcyjnych dostępnych w naszej ofercie jest przede wszystkim to, że wyróżnia je wysoka jakość wykonania. W naszym sklepie znajdziecie państwo zarówno kuchenki indukcyjne jednopalnikowe, jak również i dwupalnikowe. Macie zatem dowolność, jeśli chodzi o wybranie tej najlepszej dla waszych potrzeb. Ponadto, pragniemy podkreślić, że wszystkie kuchenki, które znajdziecie w naszej ofercie, pochodzą tylko i wyłącznie od renomowanych producentów, takich jak Hendi czy Stalgast. Są to marki, których urządzenia są wykorzystywane w renomowanych lokalach gastronomicznych. Obudowy kuchenek indukcyjnych, które znajdziecie w naszej ofercie, są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu, kuchenki te wyróżnia niezwykła trwałość. Są one też bardzo łatwe, jeśli chodzi o utrzymanie ich w czystości.

Parametry techniczne kuchenek indukcyjnych

Kiedy mówimy o kuchenkach indukcyjnych, nie możemy pominąć kwestii związanych z ich parametrami technicznymi. Pod tym względem, także mamy dla państwa bardzo ciekawą ofertę. Zależnie od modelu kuchenki, każda z nich wyposażona jest w bardzo ergonomiczny i funkcjonalny system ustawienia temperatury. Dzięki temu, możliwe jest bardzo precyzyjne ustawienie temperatury, a ich przedział to od 60 stopni Celsjusza do nawet 240 stopni. Ponadto, większość modeli kuchenek indukcyjnych wyposażona jest w timer, który pozwala na ustawienie czasu gotowania danej potrawy - od kilku minut do nawet 3 godzin. To także znacząco ułatwia gotowanie ale też pozwala odpowiednio wykorzystać czas pracy.

Kuchenki indukcyjne objęte gwarancją producenta

Bardzo ważną kwestią, o której należy wspomnieć, kiedy mówimy o kuchenkach indukcyjnych dostępnych w naszym sklepie, jest fakt, że są one objęte gwarancją producenta. Klienci, którzy zdecydują się na zakup kuchenek indukcyjnych dostępnych w naszej ofercie, kupują urządzenia, które są objęte gwarancją producenta. Dodatkowo, mają oni także możliwość korzystania z autoryzowanego serwisu tych urządzeń - zarówno w czasie trwania gwarancji, jak również i po jej zakończeniu. Dla naszych stałych klientów, przygotowaliśmy także bardzo atrakcyjny program rabatowy. Chcemy także wspomnieć, że klienci, którzy dokonają zakupów na naszej stronie internetowej za kwotę powyżej 1000 zł, nie będą ponosić kosztów dostawy wybranych urządzeń gastronomicznych.

Serdecznie zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i wybrania tych kuchenek indukcyjnych, które w każdym calu sprostają państwa oczekiwaniom. W innych kategoriach dostępne są pozostałe urządzenia gastronomiczne do obróbki termicznej, w tym kuchenki mikrofalowe.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt