Syfony do wody

Dostępność

Cena

  • 188,00 zł - 403,00 zł

Aktywne filtry

Syfony do wody

Dla współczesnych 50-latków, kojarzą się z pewnym luksusem z młodych lat. Wtedy wystarczyło trochę zwykłej wody, domowy sok malinowy, truskawkowy, czy tam z jakiegokolwiek innego owocu i syfon, by w mig zrobić coś na kształt oranżady, tak trudno dostępnej i tak bardzo reglamentowanej. Gdyby nie spore ilości cukru w tych sokach można rzec, że to były bardzo dobrej jakości, zdrowe, wypełnione witaminami napoje gazowane, nie to, co teraz. Dla wielu syfon w domu był też wspomnieniem problemów z brzuchem, gdy - delikatnie mówiąc - przesadziło się z ilością bąbelków. Dziś to już nieco zapomniany sprzęt, wypychany z rynku przez nowoczesnych konkurentów, ale o dziwo - to wciąż szukane urządzenie zwłaszcza, gdy stawiamy na restaurację lub kawiarnię w retro klimacie, gdzie pierwsze skrzypce gra nostalgia. Co ciekawe, tego typu syfony są również popularne w barach, gdzie przy ich użyciu miksuje się fikuśne drinki, wprowadzając gaz do najbardziej zaskakujących płynów. Niepozorne, a jednak bardzo uniwersalne, proste w obsłudze urządzenie, może zrewolucjonizować podawanie napojów.

Syfony i naboje do syfonów

W ofercie sklepu hybryda-gastro.pl można znaleźć syfony do wody z różnych półek cenowych. Najtańszy, marki Stalgast, syfon ISI Twist ma pojemność niespełna litra – dokładnie 0,95l. W komplecie sprzedawany jest z 6 sztukami naboi. Wyróżnia go to, że butelka nie jest ze stali czy szkła. To butelka PET, nadająca się do recyklingu. Jest łatwy i bezpieczny w użyciu, można go przechowywać w lodówce.

Syfon do wody sodowej o pojemności 1 litra tego samego producenta wykonany jest właśnie ze stali nierdzewnej, łatwej w utrzymaniu czystości, trwałej, która może mieć kontakt z żywnością. Jest idealny do przygotowania wody gazowanej i musujących napojów smakowych, z alkoholem i bez. Ma zawór kontroli ciśnienia dla maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa i praktyczny dozownik do nalewania. Wewnętrzna miarka zabezpiecza przed przepełnieniem.

Z kolei syfon do wody mineralnej Sodamaker to designerski wygląd w połączeniu ze stylem retro. Także ma pojemność 1 litra. Korpus siatki i elementy robocze wykonane ze stali nierdzewnej, zaś butelka - imitująca szkło, wykonana jest z trwałego i bezpiecznego materiału PEN. Syfon ma kranik „niekapek” i delikatny system dozowania wody. W komplecie rurka chroniąca przed przepełnieniem. Jakkolwiek dziwnie może to nie zabrzmieć, nawet podawanie wody może wyróżnić daną restaurację czy kawiarnię. Jeśli gość zamawia dzbanek wody, można zaoferować mu podanie w syfonie.

Syfon do wody mineralnej

Ci starsi w mig przypomną sobie czasy młodości, bo jednak syfony na ogół nie towarzyszą nam w codziennym życiu, a dla młodszych może to być nieład frajda, po raz pierwszy użyć tego „magicznego” urządzenia do gazowania płynów. To także świetny pomysł na wyposażenie baru, nie tylko tego w retro klimacie, a wręcz właśnie tego supernowoczesnego, gdzie faktycznie procesowi „gazowania” można poddać nawet tłoczony na zimno sok z buraków, by później finezyjnie dolać do niego trochę alkohol, udekorować kieliszek częścią pomarańczy i podać.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt