Linia 900

Dostępność

Marka

Cena

  • 5 455,00 zł - 31 779,00 zł

Aktywne filtry

Kuchenki gastronomiczne i ich rodzaje

Kuchnie gazowe to urządzenia te już od wielu lat dominują we wszystkich restauracjach, hotelach i cateringach, głównie ze względu na swoją uniwersalność. Obok klasycznych kuchenek na gaz w ofercie profesjonalnego sprzętu dla gastronomii dostępne są także nowoczesne kuchnie elektryczne. Ze względu na swoją minimalistyczną konstrukcję są one często są spotykane w nowoczesnych apartamentach i wyszukanych kuchniach restauracyjnych, widocznych dla klientów.

Elektryczne kuchnie to bez wątpienia ciekawa opcja, podobnie jak i urządzenia gazowe, które również posiadają swoje mocne strony. Modele zasilane gazem ziemnym są ekonomiczne. Ta prawidłowość dotyczy zarówno ceny samego urządzenia, jak i również kosztów korzystania z niego.

Kuchnie gastronomiczne gazowe są również znacznie mniej podatne na różnego rodzaju awarie, co wpływa na oszczędność czasu i pieniędzy związanych z serwisowaniem urządzeń. Opłacalność gazowych kuchenek jest szczególnie zauważana w przypadku gastronomii wielkogabarytowej, gdzie koszty codziennego korzystania z nich potrafią być naprawdę wysokie.

Dlaczego produkty z linii 900 są dobrym wyborem do lokalu gastronomicznego?

Linia 900 to seria kuchenek gastronomicznych stawiająca na dużą uniwersalność produktów. Kuchnie te doskonale nadają się do przyrządzania różnego rodzaju potraw. Przystosowane są do używania ich w różnych konfiguracjach palników, co zapewnia im większą elastyczność i możliwość ingerencji.

Linia 900 to również dobry wybór dla zwolenników egologicznego gotowania i smażenia. Kuchenki gazowe wchodzące w jej zakres są przystosowane do dużego redukowania mocy palników, co pozwala na oszczędzanie gazu i w rezultacie pieniędzy. Płomień oszczędnościowy jest również bardziej ekologiczny od zwykłego. Linia ta to również całkiem nowa fala produktów. Z tego powodu na tle innych kuchenek gazowych wyróżnia się nowoczesnym wyglądem. Laserowo cięte, spawane i polerowane krawędzie nadają urządzeniom futurystycznego kształtu, a niewidoczne śruby łączące wyglądają niezwykle profesjonalnie. Wszystkie te zalety przemawiają na korzyść kuchenek gazowych.

Zalety kuchni gastronomicznej z piekarnikiem

Palniki gazowe są powszechnie użytkowane w gastronomii. Dla maksymalnego wykorzystania przestrzeni w kuchni i umożliwienia pieczenia oraz grillowania, możesz zaopatrzyć się w kuchnię gastronomiczną ze wbudowanym piekarnikiem. Korzystanie z takiego urządzenia umożliwia podgrzewanie większej ilości posiłków na różne sposoby.

Piekarniki gastronomiczne wchodzące w skład linii 900 to nowoczesne i niezawodne urządzenia przystosowane do pracy w lokalach gastronomicznych, również tych, które obsługują każdego dnia setki czy tysiące klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów, wchodzących w skład linii 900. Znajdziesz tam wiele ciekawych rozwiązań odpowiednich dla Twojego lokalu.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt