Zmywarki tunelowe taśmowe

Aktywne filtry

Zmywarki tunelowe taśmowe

Zmywarki tunelowe znacząco usprawniają pracę zmywalni w lokalach gastronomicznych, stołówkach, szpitalach i wszędzie tam, gdzie niezbędne jest szybkie, skuteczne zmywanie. Zachowanie standardów higieny jest niezwykle ważne przy wydawaniu posiłków, podobnie jak uzyskanie perfekcyjnej czystości. Duże restauracje i placówki gastronomiczne nie mogą sobie pozwolić na wydłużenie czasu zmywania, co powodowałoby przestój w dostępie do tac i talerzy. Ważne jest w tym wypadku zoptymalizowanie czasu mycia, jak również udziału pracy zatrudnionego personelu w tym procesie. Nie bez znaczenia jest ekonomia, oszczędność wody i środków myjących. Zmywarki tunelowe pozwalają na znaczne zminimalizowanie nie tylko czasu i nakładu pracy przeznaczonych na zmywanie, ale również zużycia wody i detergentów. Dzięki temu zmywanie jest tańsze, szybsze, bardziej dokładne i ekologiczne.

Zmywarka tunelowa taśmowa dopasowana do potrzeb

Sklep Hybryda Gastro oferuje wysokiej klasy zmywarki tunelowe taśmowe z możliwością ścisłego dopasowania do potrzeb placówki gastronomicznej. Zapewniamy możliwość dokonania wyboru spośród całkowicie konfigurowalnych modeli zmywarek. Zapewniamy dojazd do Klienta oraz wykonanie pomiaru pomieszczenia. Po ustaleniu potrzeb zmywalni wykonujemy projekt dostosowany do indywidualnych wytycznych oraz przedstawiamy wycenę. Zapewniamy dostawę i montaż zmywarek tunelowych taśmowych przeznaczonych odpowiednio do mysia tac/talerzy, tac termoizolacyjnych w szpitalach i nie tylko, w zależności od oczekiwań Klienta. Oferujemy innowacyjne, zaawansowane rozwiązania najlepszych marek na rynku gastronomicznym, takich jak Kromo oraz Fagor. 

W celu poznania szczegółów oferty skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt