Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

 • 403,00 zł - 23 764,00 zł

Aktywne filtry

Płyta grillowa Fagor FT-E905 L gładka elektryczna
Szybki podgląd
6 005,48 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 25% 4 882,50 złnetto
 • -25%
 • Nowy
Płyta grillowa Fagor...
Szybki podgląd
7 361,55 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 25% 5 985,00 złnetto
 • -25%
 • Nowy
Płyta grillowa Fagor FT-E905 R gładka ryflowana
Szybki podgląd
7 070,96 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 25% 5 748,75 złnetto
 • -25%
 • Nowy
Płyta grillowa Fagor FT-G905 R ryflowana gazowa
Szybki podgląd
8 330,18 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 25% 6 772,50 złnetto
 • -25%
 • Nowy
Płyta grillowa Fagor FT-E910 L gładka elektryczna
Szybki podgląd
9 395,66 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 25% 7 638,75 złnetto
 • -25%
 • Nowy
Płyta grillowa Fagor FT-G910 L gładka gazowa
Szybki podgląd
11 042,33 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 25% 8 977,50 złnetto
 • -25%
 • Nowy
Płyta grillowa Fagor FT-E910 R ryflowana elektryczna
Szybki podgląd
11 236,05 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 25% 9 135,00 złnetto
 • -25%
 • Nowy

Grill gastronomiczny – dlaczego warto?

Grillowanie to jedna z najlepszych technik przyrządzania posiłków złożonych z mięsa, ryb i warzyw, która cieszy się dużą popularnością zarówno w polskich, jak i również zagranicznych restauracjach. Przyrządzanie posiłków na grillu często odbywające się w ogródku jest również zdecydowanie najprzyjemniejszym i jednym z najprostszych sposobów na przygotowanie przepysznego dania. Wiele osób wręcz nie wyobraża sobie spędzenia majowego weekendu czy wakacyjnej wycieczki na działkę bez karkówki lub kiełbasek z grilla — również tych serwowanych w restauracji.

Aby w dziedzinie grillowania osiągnąć prawdziwe mistrzostwo, potrzebny będzie profesjonalny grill gastronomiczny. Urządzenia te dzielą się na wiele kategorii, zaczynając od małych podgrzewaczy do panini czy tortilli, przez płyty elektryczne, aż po urządzenia płyty grillowe gazowe gazowe. Wybór odpowiedniego grilla jest kluczowy, ponieważ mimo zaliczania się do tej samej kategorii produktów urządzenia te znacznie się od siebie różnią poszczególnymi parametrami. Należy dopasować je do swoich potrzeb, jak i firmy.

Czym różnią się od siebie poszczególne rodzaje grillów?

Najpopularniejszym i charakterystycznym produktem grillującym wykorzystywanym w gastronomii — są płyty grillowe. Tego typu duży grill gastronomiczny przeznaczony jest do bezpośredniej obróbki termicznej potraw polegającej na grillowaniu lub smażeniu. Płyty grillowe wyróżniają się dużą szybkością nagrzewania, co w lokalach gastronomicznych jest pożądaną cechą. Dzięki nim przygotowywanie posiłków nie będzie wymagało zbyt dużej ilości czasu.

Innym, często spotykanym w restauracjach typu fast food rodzajem grilla jest opiekacz kontaktowy do panini. Takie grille gastronomiczne składają się z dwóch płyt grzewczych, które grillują jedzenie jednocześnie z góry i z dołu. Przy zakupie takiego produktu dobrze jest zwrócić uwagę na to, czy wyposażony jest on w system zapobiegający przegrzewaniu się urządzenia oraz szczotkę do czyszczenia go z resztek jedzenia. To duże ułatwienie.

Ostatnim podstawowym rodzajem grilla, który warto wziąć pod uwagę przy okazji zakupów — jest grill gazowy, wyposażony w palniki. Grille gastronomiczne palnikowe to ciekawa propozycja dla wszystkich restauracji, które specjalizują się w pieczeniu na ruszcie. Takie urządzenia z łatwością można stosować zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz — w tym drugim przypadku należy jedynie zaopatrzyć się w dodatkowe ścianki, które zabezpieczą palnik przed silnym wiatrem.

Jakiego producenta grillów gastronomicznych wybrać?

Najbardziej polecamy w tej kategorii produkty marek Hendi oraz Stalgast. Są to sprawdzone firmy, których produkty wykorzystywane są w wielu dziedzinach gastronomii. Wybór produktów renomowanych marek to dobra decyzja dla lokali gastronomicznych każdej wielkości. Firmy te posiadają szereg ciekawych artykułów, dlatego każdy powinien znaleźć wśród nich coś dla siebie. Oczywiście te, jak również inne grille gastronomiczne są dostępne na naszej stronie. Jeśli zatem masz w planach zakup nowego grilla do swojej restauracji, cateringu czy hotelu — serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt