de Buyer

De Buyer

De Buyer to tradycyjna rodzinna firma z Francji, która powstała w 1830 roku. Zasłynęła w świecie przede wszystkim z z tworzenia naczyń z miedzi dla kuchni profesjonalnych oraz domowych. Garnki i patelnie francuskiej marki De Buyer nagrzewają się błyskawicznie i długo trzymają ciepło. Dzięki specjalnym trwałym powłokom patelnie pozwalają na perfekcyjne smażenie bez przywierania. Obecnie oferta producenta obejmuje nie tylko garnki, patelnie i brytfanny, ale również inne elementy wyposażenia kuchennego, jak poręczne akcesoria, które już od wielu lat cieszą się uznaniem wśród pasjonatów gotowania.

Francuski producent wysokiej jakości naczyń kuchennych

Oferta marki De Buyer to przede wszystkim doskonałe, solidne i funkcjonalne garnki, patelnie oraz naczynia kuchenne. Wszystkie produkty sygnowane logo francuskiego producenta spełniają najwyższe wymagania profesjonalnych kuchni, zarówno tych dużych, jak i małych. Umożliwiają wygodne przygotowanie potraw i zachowują swoje właściwości na długie lata dzięki zastosowaniu w produkcji najlepszych materiałów oraz rozwiązań.

Tradycja i nowoczesność

Firma de Buyer powstała 190 lat temu w francuskim Faymont-Val d’Ajol. Marka po dziś dzień czerpie z tradycji i jakości francuskiego designu, a jej twórcy są dumni ze swoich korzeni oraz z doskonałej rodzimej kuchni. Produkcja naczyń w sporej mierze odbywa się ręcznie. Ważne są także autorskie rozwiązania De Buyer przekazywane od dziesięcioleci.

Jednocześnie producent kładzie nacisk na rozwój. Stale wdraża nowe rozwiązania, poszukując najlepszych materiałów i technologii do produkcji garnków i patelni, a także naczyń kuchennych i akcesoriów. Marka jest uważana za głównego innowatora w swojej branży, zgłaszając kilkanaście nowych patentów każdego roku. Do najważniejszych innowacji ostatnich lat należą naczynia z serii PRIMA MATERA, wykonywane z miedzi. Jest to ekskluzywna seria naczyń ze specjalnie opracowanym ferromagnetycznym dnem dostosowanych do kuchenek indukcyjnych.

Oferta De Buyer w sklepie internetowym Hybryda Gastro

W naszym sklepie internetowym dostępne są wybrane produkty z oferty francuskiej marki De Buyer. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne patelnie, rondle, misy, wanny przecedzakowe, akcesoria cukiernicze i kuchenne i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyposażenia dostępnego w poszczególnych podkategoriach.

Aktywne filtry