Termosy transportowe

Podkategorie

Dostępność

Cena

  • 513,00 zł - 1 356,00 zł

Aktywne filtry

Termos cateringowy jako nieodłączny element bufetu

Termosy cateringowe są powszechnie stosowane w gastronomii — każdy z nas choć raz spotkał się z takim sprzętem. Czy to podczas koncertu, festiwalu, szkolenia czy może szwedzkiego stołu w restauracji. Termosy zawsze były i nadal są nieodłącznym elementem zastawy bufetowej. Dzięki temu, że utrzymują pożądaną temperaturę, pozwalają spożywać ciepłe napoje klientom i uczestnikom. Może to być zarówno kawa, jak i herbata.

Tego typu termosy świetnie sprawdzają się również do przechowywania ciepłych posiłków, takich jak np. bigos czy leczo. Na rynku znajdziemy wiele różnego rodzaju termosów cateringowych. Wykonuje się je z różnych materiałów. Najczęściej, choć nie zawsze posiadają kran, który umożliwia nalanie napoju do szklanki czy kubka. W przypadku potraw termos transportowy najczęściej otwiera się, podnosząc przykrywkę.

Materiały stosowane w produkcji termosów cateringowych

Nietrudno się domyślić, że termos profesjonalny ma za zadanie jak najdłużej utrzymać dany posiłek lub napój w pożądanej temperaturze. Aby tak rzeczywiście było, należy zastosować odpowiednie materiały, zapewniające termoizolację. W naszej ofercie znajdziesz termosy posiadające podwójne ścianki oraz pokrywę, która jest izolowana specjalną pianką. To właśnie pianka zapewnia utrzymywanie ciepła do nawet 8 godzin.

Same termosy wykonuje się najczęściej ze stali nierdzewnej. W naszym sklepie również znajdziesz takie właśnie produkty. Dlaczego są one dobrym wyborem? Stal nierdzewna to materiał o wielu zaletach, a dokładniej jest:

  • odporna na korozję w szerokim zakresie temperatur,
  • wytrzymała,
  • łatwa do utrzymania w czystości, ponadto termos śmiało można czyścić stosując przeróżne, nawet silne detergenty pod dużą ilością wody,
  • nie zmienia smaku żywności i jej właściwości,
  • nie wydziela żadnych substancji podczas tego procesu,
  • uznaje się ją za materiał bezpieczny,
  • pozwala stworzyć produkty estetyczne i takie, które prezentują się elegancko.

Dlaczego termosy cateringowe mają ogromne znaczenie?

Jeśli interesują Cię termosy do cateringu, powinieneś zwrócić uwagę na wszelkie istotne parametry oraz czynniki. Termosy te wykorzystywane są podczas wielu wydarzeń, o których wspomniano już wyżej. Są to m.in. festiwale, konferencje, koncerty. Klient lub uczestnik, który chce napić się czegoś ciepłego, podejdzie od razu do stołu, na którym będą mieścić się m.in. termosy. Nie ma co się oszukiwać — wyposażenie gastronomiczne to podstawa tego typu wydarzeń.

Taka osoba w pierwszej kolejności zwróci uwagę na wygląd oraz łatwość w użytkowaniu termosu. Po nalaniu napoju, gdy okaże się, że jest on zwyczajnie zimny — będzie zawiedziona. Wpłynie to na jej ogólne wrażenia z wydarzenia. To w zupełności normalne. Dla organizatora wydarzenia obowiązkiem jest zadbanie o napoje, przekąski, a także dostęp do toalety, zwłaszcza jeśli wydarzenie ma trwać kilka godzin i więcej. Komfort w dzisiejszych czasach ma ogromne znaczenie.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt