Linia 900

Dostępność

Marka

Cena

  • 26 710,00 zł - 41 451,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Kotły warzelne gazowe linia 900

Zakup kotła warzelnego gazowego, musi zostać odpowiednio przemyślany. Jako właściciele restauracji lub barów, musimy wiedzieć, na co koniecznie należy zwrócić uwagę, kiedy wybieramy tego rodzaju urządzenia gastronomiczne. Czym zatem powinien się wyróżniać dobrej jakości kocioł warzelny gazowy? Jakie powinien mieć parametry? To pytania, na które odpowiedź muszą znaleźć osoby planujące zakup takiego urządzenia. Na naszej stronie internetowej, znajdziecie państwo wysokiej jakości kotły warzelne gazowe linii 900. Czym jednak się one wyróżniają? Jakie posiadają parametry? Sprawdźmy!

Kotły warzelne gazowe linia 900 - parametry techniczne

Pierwszą i najważniejszą kwestią, jeśli chodzi o zakup wysokiej jakości kotłów warzelnych gazowych, jest dopasowanie do naszych potrzeb ich parametrów technicznych. Musimy zatem wybrać taki kocioł warzelny gazowy, który w każdym calu będzie odpowiadał naszym wymaganiom. Innymi słowy, najważniejsze dla nas powinno być przede wszystkim zapoznanie się z parametrami technicznymi takiego urządzenia. Kotły warzelne gazowe, które są dostępne na naszej stronie internetowej, pochodzą od renomowanego producenta - marki Fagor. Kotły warzelne gazowe marki Fagor, wyróżnia przede wszystkim to, że wykonane są one z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Krawędzie kołów cięte są laserowo, co zapobiega powstawaniu różnego rodzaju uszczerbków czy ostrych krawędzi. Ponadto, wyposażone są panel sterowania, który został dodatkowo zabezpieczony przed możliwością przedostania się do niego wody. Wszystkie te funkcje, pozwalają na bezpieczne użytkowanie naszych kotłów warzelnych gazowych.

Kotły warzelne gazowe Fagor - najwyższa jakość za rozsądną cenę

Kolejną bardzo ważną kwestią, którą należy poruszyć, jeśli chodzi o kotły gazowe warzelne, które są dostępne w naszej ofercie, jest nie tylko wysoka jakość ich wykonania, ale też bardzo konkurencyjna cena. Kotły warzelne gazowe Fagor linii 900, doskonale sprawdzą się w każdego rodzaju lokalu gastronomicznym. Zakup tego rodzaju kotłów warzelnych w naszym sklepie, pozwoli państwu na poczynienie znaczących oszczędności. Dodatkowo, pragniemy podkreślić, że dla naszych stałych klientów, przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny program rabatowy. O tym, jak z niego skorzystać, dowiecie się państwo na naszej stronie internetowej.

Gwarancja oraz serwis zakupionych u nas kotłów warzelnych

Bardzo ważną kwestią, która nie może państwu umknąć, jest fakt, że wszystkie kotły warzelne które są dostępne w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta. Zyskujecie także państwo możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnych warunków, jeśli chodzi o serwis tych urządzeń. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi konsultantami - z przyjemnością odpowiedzą oni na wszystkie państwa pytania.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt