Chochle kuchenne

Dostępność

Marka

Cena

  • 20,00 zł - 307,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Czym wyróżniają się poszczególne chochle kuchenne?

Chochle gastronomiczne znajdują szerokie zastosowanie w profesjonalnej kuchni. Możemy podzielić je na kilka rodzajów. Są to m.in. chochle większe i mniejsze. Modele o nieco mniejszych rozmiarach najczęściej stosuje się do serwowania sosów. Są zakończone uformowanym dziubkiem, który zapewnia precyzję oraz pozwala uniknąć niekontrolowanego kapania sosów.

Jeśli chodzi o chochle do nalewani potraw płynnych bądź półpłynnych, takich jak zupy czy leczo — są one nieco większe. Ich rączki często posiadają hakowate zakończenie, dzięki czemu takie narzędzie śmiało możemy gdzieś zawiesić lub zaczepić o inne naczynie.

Najrzadziej spotykane są zdecydowanie chochle kuchenne do napojów. Służą jednak do nalewania np. kompotów czy ponczu. Takie napoje najczęściej przygotowuje się w dużych garnkach, co z kolei utrudnia ich przelewanie do kubków. Niektóre chochle posiadają dziurki — takie modele pozwalają odcedzić niektóre potrawy i produkty, w tym pierogi, kluski czy kartacze.

Wybór chochli — jaka pojemność?

Kupno odpowiednich przyrządów do kuchni to podstawa — nie tylko dla restauracji czy pubów, ale przede wszystkim dla gospodarstw domowych. Profesjonalna chochla, która ma służyć do nakładania posiłków sporej liczbie osób, powinna być odpowiednich rozmiarów. Jedną z ciekawszych propozycji w naszym sklepie jest chochla monoblok marki Stalgast o pojemności 0,67 l. Jak większość naszych chochli, została wykonana ze stali nierdzewnej. Jest ergonomiczna i wygodna w użytkowaniu — posiada również zagięty uchwyt pozwalający na jej zawieszenie.

Jeśli potrzebujesz chochlę o największej możliwej pojemności — mamy dla Ciebie kilka propozycji. Jedną z nich jest kolejna chochla marki Stalgast, jednak tym razem o pojemności 2 l. Dostępna jest także wersja 1,2 l, 1,5 l lub 1,6 l. Wszystkie te produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, są praktyczne i wygodne w użytkowaniu.

Wysokiej jakości chochle i ich największe zalety

Oprócz tego, że chochle z naszej oferty są trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, posiadają również szereg innych zalet. Przede wszystkim zostały pozbawione spawów — wykonano je z pojedynczych kawałków stali w technologii monoblok. Są łatwe do utrzymania w czystości i można umieszczać je w zmywarkach.

Większość oferowanych przez nas chochli posiada wygodne i ergonomiczne uchwyty. Oprócz tego dostępne są w wielu różnych wersjach — bez problemu znajdziesz produkt, który odpowiada na potrzeby Twoje i Twojej firmy. Chochla to przyrząd znacznie ułatwiający przygotowywanie posiłków i napojów, a także ich nakładanie. Jeśli przy wyborze produktu nadejdą Cię jakiekolwiek wątpliwości — śmiało możesz się z nami skontaktować. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej chochli.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt