Piece Fagor

Aktywne filtry

Piece Fagor

Piece konwekcyjne oraz piece konwekcyjno parowe są podstawą w gastronomii. Piec konwekcyjno parowy to udoskonalony rodzaj pieca konwekcyjnego, do którego dodano funkcję naparowywania komory. Konwekcja jest jednym z kilku mechanizmów transportu energii cieplnej. Nowoczesne i wydajne piece konwekcyjno parowe, które są powszechnie użytkowane w gastronomii, zapewniają pełen zakres obróbki termicznej. Umożliwiają zatem pieczenie oraz gotowanie, ale także grillowanie, smażenie, blanszowanie oraz regenerację potraw. W tej kategorii sklepu internetowego Hybryda Gastro zgromadziliśmy dla Państwa wysokiej klasy piece konwekcyjno parowe uznanej na rynku gastronomicznym marki Fagor.

Wysokiej klas piec konwekcyjno-parowy – co powinien posiadać?

Zakup pieca wiąże się dla lokalu gastronomicznego z wydatkiem. Często dobry piec to jedno z najdroższych, ale i najbardziej potrzebnych, najczęściej eksploatowanych urządzeń w całej profesjonalnej kuchni. Nie ulega wątpliwości, że zakupu pieca powinno się zatem dokonać z rozmysłem, biorąc pod uwagę wszystkie jego najważniejsze cechy, które wpłyną na smak i jakość przygotowywanych potraw, ale również długowieczność pieca i wydatki związane z jego eksploracją. Jaki ma by dobry piec konwekcyjno parowy? Powinien posiadać solidną konstrukcja ze stali nierdzewnej. Gwarantuje to pełną funkcjonalność, stabilność, odporność na korozję i zabrudzenia, łatwość zachowania pieca w czystości, a wreszcie wytrzymałość całego pieca. Dodatkowo wysokiej jakości piec musi zapewniać doskonałą izolację termiczną. Ważnym aspektem jest również ekonomiczność danego urządzenia. Dobry piec konwekcyno parowy charakteryzuje się niskim zużyciem wody oraz zapewnia oszczędność energii elektrycznej lub gazu. Piec konwekcyjno parowy Fagor umożliwiający równomierne rozprowadzenie powietrza spełni wymienione wymagania przy jednoczesnym zapewnieniu szybkiego schładzania komory pieca. innowacyjne piece konwekcyjno parowe Fagor to także większa soczystość potraw, doskonały smak i aromat.

Solidny piec konwekcyjno parowy Fagor ze stali nierdzewnej

Jednymi z najpopularniejszych pieców gastronomicznych wybieranych przez właścicieli lokai są piece Fagor. Marka cieszy się dużym uznaniem na polskim rynku ze względu na dobry stosunek jakości do ceny, ale nie tylko. Piece konwekcyjne Fagor to solidne wykonanie z najwyższej jakości stali nierdzewnej i innych doskonałych materiałów, długowieczność, wielozadaniowość i oszczędność. Większość urządzeń z oferty producenta to proste, ekonomiczne, odporne i mocne piece do różnorodnych zadań, zapewniające możliwość pracy w trybach konwekcji, pary, combi i regeneracji. Piec konwekcyjno parowy Fagor umożliwi gotowanie programowalne, niezastąpione w profesjonalnej gastronomii, a także minimalne straty. Ilość trybów gotowania umożliwia przygotowywanie różnorodnych potraw. Poszczególne piece konwekcyjno parowe mogą również posiadać system szybkiego zamykania drzwi, wykrywacz osadu wapiennego, nowoczesny siedmioelementowy panel sterowania, ergonomiczną sondę i nie tylko.

Oszczędność i wydajność – piece konwekcyjno parowe Fagor

Dobry piec konwekcyjno parowy to przede wszystkim oszczędność w twojej kuchni. Profesjonalne urządzenia marki Fagor zapewniają znaczące zminimalizowanie zużycie wody w całym procesie eksploatacji i czyszczenia, a także oszczędność, jeśli chodzi o głównej medium, jakim jest gaz lub prąd. Mniejsze zużycie to zarobek dla twojego lokalu, a co za tym idzie, szybszy rozwój biznesu! Nie trać środków na zużycie prądu czy wody. Dbaj o środowisko, inwestując pieniądze w pracowników, wyposażenie restauracji, najwyższej jakości produkty spożywcze! Przygotowuj doskonałe potrawy dzięki piecom Fagor.

Zamów piec Fagor w sklepie Hybryda Gastro

Fagor to jeden z czołowych producentów specjalizujących się w wyposażeniu sektora gastronomicznego, hotelarskiego i pralniczego z sześćdziesięcioletnim doświadczeniem. Doskonałe rozwiązania stosowane w urządzeniach tej marki zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających profesjonalistów W tej kategorii oferujemy Państwu wysokiej klasy piece konwekcyjno parowe Fagor w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakupach, dostawę, montaż urządzeń gastronomicznych w lokalu. Zapraszamy do dokonania wyboru pieca Fagor z oferty sklepu Hybryda Gastro. W razie jakichkolwiek pytań służymy specjalistycznym doradztwem.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt