Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 16,00 zł - 732,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Septalkan - 5L
Szybki podgląd
149,58 zł brutto
Cena Rabat: 138,50 złnetto

Czym jest chemia profesjonalna?

Chemia profesjonalna to różnego rodzaju środki czystości przystosowane do użycia na większą skalę, a także lepiej przystosowane do radzenia sobie z poważniejszymi rodzajami zabrudzeń. W odróżnieniu od stosowanej przez większość społeczeństwa chemii gospodarczej, służącej do sprzątania w domu i sporadycznego usuwania zabrudzeń, chemia profesjonalna oferuje znacznie większe możliwości.

To podstawowe narzędzie wszystkich firm, w tym m.in. sprzątających. Chemia profesjonalna jest stosowana przy czyszczeniu wszelkiego rodzaju miejsc publicznych i siedzib firm, co pozwala znacząco obniżyć koszty i zwiększyć efektywność sprzątania. Profesjonalizm jest w tej kwestii niezwykle ważny.

Jakie profesjonalne środki czystości wybrać?

Szukając odpowiedniego preparatu, zastanów się, do czego tak naprawdę ma on Ci posłużyć. Chemia profesjonalna to przede wszystkim narzędzie do czyszczenia jednego, konkretnego rodzaju zabrudzeń. Jej produkty wymagają ostrożności i stosowania zgodnie z przeznaczeniem. Należy więc zapoznać się z zaleceniami producenta.

Jeśli chcesz usunąć tłuszcz z powierzchni, powinieneś zwrócić uwagę na preparat w żelu do usuwania tłuszczy. Z kolei przy czyszczeniu klatki schodowej, bądź magazynu przyda się preparat do mycia podłóg oraz powierzchni ponadpodłogowych. Większość preparatów jest oznaczonych i zawiera informacje, jakie zabrudzenia usuwają oraz do jakich materiałów można je śmiało wykorzystać.

Profesjonalne środki czystości w gastronomii

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w kuchni bardzo łatwo jest o wszelkiego rodzaju zabrudzenia. To w zupełności normalne podczas gotowania. Nie jest więc niespodzianką, że to właśnie w tych pomieszczeniach profesjonalne środki czystości znajdują swoje zastosowanie.

Przed rozpoczęciem gotowania, należy przygotować odpowiednio miejsce pracy. W tym celu przydatny będzie zasadowy koncentrat do mycia odtłuszczania i dezynfekcji, który przy odpowiednim użytkowaniu jest naprawdę wydajny i przydatny. Aby zachować czystość wśród naczyń, one również wymagają odpowiednich środków. Jeśli zmywarka nie wystarcza do do mycia talerzy, warto sięgnąć po proszek do namaczania naczyń lub preparat do mycia ręcznego naczyń i urządzeń w gastronomii.

Chemia profesjonalna w walce z zarazkami

Profesjonalne środki czystości są także wykorzystywane na szeroką skalę przy usuwaniu różnego rodzaju bakterii i wirusów z naszych dłoni. Dobrym przykładem są tutaj mydła w płynie, wykorzystywane w miejscach publicznych, takich jak galerie handlowe, czy siedziby dużych firm.

Dużą popularnością cieszą się także wszelakie preparaty do dezynfekcji powierzchni oraz środki do dezynfekcji rąk. Żel antyseptyczny, czy łagodne mydło biobójcze to doskonały sposób, by zabezpieczyć się przed drobnoustrojami. Jeśli chcesz wyposażyć się w profesjonalne środki czystości, to te i wiele innych produktów znajdziesz w naszej ofercie. Oferujemy wyłącznie produkty znanych i renomowanych firm, takich jak Hendi czy Exeol. Sprawdź je!

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt