Linia 700

Dostępność

Marka

Cena

  • 6 116,00 zł - 23 726,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Patelnie elektryczne przechylne linia 700

Na co zwrócić uwagę, przy zakupie patelni elektrycznej przechylnej? Co będzie miało dla nas największe znaczenie w tym aspekcie? Odpowiedzi na te pytania, są bardzo istotne, jeśli chcemy dokonać zakupu wysokiej jakości urządzeń gastronomicznych. Na stronie internetowej naszego sklepu, znajdziecie państwo wysokiej jakości patelnie elektryczne z linii 700. Czym się jednak wyróżniają te produkty? Co sprawia, że są one tak często kupowane i stosowane w najmodniejszych lokalach gastronomicznych? Sprawdźmy!

Patelnie elektryczne przechylne linia 700 - parametry techniczne

Pierwszą i najważniejszą kwestią, którą koniecznie należy wziąć pod uwagę, kiedy planujemy zakup patelni elektrycznej przechylnej z linii 700, jest sprawdzenie jej parametrów technicznych. Wszystkie produkty z tej linii, które są dostępne w naszym sklepie internetowym, wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Krawędzie patelni elektrycznych przechylnych, są cięte laserowo, co pozwoliło na osiągnięcie bardzo wysokiej precyzji, jeśli chodzi o ich kształt.

Niekwestionowanym udogodnieniem jest to, że patelnie elektryczne przechylne z linii 700, wyposażone są w funkcjonalną dźwignię, która pozwala na ustawienie misy patelni w pionie. To z kolei, znacząco ułatwia zarówno jej opróżnienie, jak również czyszczenie. Powłoka podstawy patelni, wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej o grubości 10 mm, pozwala na równomierne rozprowadzenie ciepła po całej powierzchni. Patelnie przechylne marki Fagor, posiadają pokrywę, która znajduje się na tej samej wysokości, co standardowe blaty. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu przed temperaturą, pokrywa ta może być zatem traktowana jako dodatkowy blat roboczy. W przypadku zakupu patelni elektrycznej bardzo ważna jest kwestia utrzymania odpowiedniej temperatury. Patelnie elektryczne marki Fagor, wyposażone są w odpowiedni termostat, który pozwala na kontrolowanie temperatury w przedziale pomiędzy 50 stopni Celsjusza a 300 stopni Celsjusza.

Wysoka jakość produktów i konkurencyjne ceny

Patelnie elektryczne przechylne, które są dostępne na naszej stronie internetowej, wyróżnia nie tylko to, że są one wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz, że posiadają bardzo dobre parametry techniczne. Wierzymy, że nasi klienci, poza jakością produktów, bardzo zwracają uwagę także na ich ceny. W tym aspekcie, możemy się pochwalić tym, że wszystkie patelnie elektryczne przechylne linii 700 - ale i nie tylko - dostępne są w konkurencyjnych cenach. Dodatkowo, przygotowaliśmy dla naszych stałych klientów bardzo atrakcyjny program rabatowy.

Zachęcamy do zapoznania się dokładnie z naszą ofertą oraz do zakupu wybranych przez państwa produktów.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt