Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 118,00 zł - 47 718,00 zł

Aktywne filtry

Tarcza  V do tarcia ziemniaków
Szybki podgląd
435,94 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 354,42 złnetto
  • -1%
Zestaw do puree ziemniaczanego
Szybki podgląd
800,03 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 650,43 złnetto
  • -1%
SZATKOWNICA Z 2 PRĘDKOŚCIAMI CA-62 400V
Szybki podgląd
21 028,46 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 17 096,31 złnetto
  • -1%

Szatkownice do warzyw

Czasy spędzania godzin nad nożem i deską, by przygotować warzywa niezbędne dla stworzenia sałatek, farszów, puree czy frytek już minęły. Na szczęście! Nikt nie chciał na kuchni tej pracy wykonywać, bo była ona żmudna i nie kończyła się nigdy! Teraz perfekcyjnie pokrojone warzywa, niezależnie czy to paski, kostki czy plastry, gwarantują szatkownice, a dokładniej - odpowiednie tarcze. Wybór jednej doskonałej maszyny, a do tego palety różnego rodzaju tarcz sprawia, że praca przy obróbce warzyw jest szybka i efektywna.

Jak poradzić sobie z szatkowaniem warzyw?

Szatkownice elektryczne doskonale nadają się do ułatwienia szatkowania dużych ilości warzyw. Jeśli maszyna ma duży otwór wsadowy, to umożliwia wkładanie sporych kawałków. Podwójne zabezpieczenie: zatrzask śruby zamykający pokrywę oraz czujnik elektromagnetyczny (otwarcie pokrywy wyłącza urządzenie) pozwala na bezpieczne użytkowanie. Warto zwracać też uwagę na ilość tarcz w zestawie. Niektóre urządzenia mają ich 3 inne 5 tarcz. Pozwalają na krojenie w różnych kształtach. W ofercie sklepu można znaleźć różnego rodzaju szatkownice, o różnych parametrach, funkcjach, z różnych półek cenowych. Te profesjonalne mają wydajność do 1000 kg na godzinę i przeznaczone do produktów o różnych konsystencjach (twardych - warzywa korzeniowe i miękkich - pomidory, banany). Sterowane za pomocą elektronicznego panelu, z regulacją efektu krojenia. Silnik o dużej mocy nie wpływa na emitowany hałas. Łatwo zdejmowana pokrywa ułatwia czyszczenie.

Szatkownice garmażeryjne

W sklepie hybryda-gastro.pl można znaleźć również szatkownicę do garmażerii i małego zakładu produkcyjnego. Ogromny otwór wsadowy na 227 cm² z wmontowanym podajnikiem cylindrycznym Ø 59 mm sprawdzi się przy szatkowaniu sporych ilości warzyw. Wydajność na godzinę to aż 1200 kg. To już konkretny sprzęt na konkretne oczekiwania i potrzeby! W ofercie sklepu dostępny jest także duży wybór tarcz i kratek! Tarcze do ziemniaków, zestawy do przygotowania puree, tarcze do frytek, kostek i plastrów rewolucjonizują sposób przygotowania posiłków. Nie ma utraty walorów smakowych, a jednak całość można przygotować szybciej, sprawniej, efektywniej. Warzywa pokrojone są równomiernie, jednakowo. Za pomocą tarcz do tarcia można zrobić wspaniałe surówki, zaś równe słupki i plastry będą jednocześnie smaczne i zdobne na talerzu. Ba, istnieje nawet tarcza do cięcia we wiórki.

Sporym ułatwieniem na etapie mycia są również specjalne zestawy do czyszczenia kratek. W ofercie jest także zestaw sześciu tarcz krojących, w skład którego wchodzą tarcze: plastry 2 mm; plastry 5 mm; wiórki 1.5 mm; słupki 2x10 mm; zestaw do kostek: tarcza tnąca 10 mm + siatka 10x10 mm. By wspomóc organizację i porządek w kuchni, można dodatkowo kupić stojak na tarcze (na 18 tarcz). Warto podkreślić, że każda z tarcz wykonana jest z trwałego materiału łatwego w utrzymaniu czystości, dzięki czemu zapewnia higienę. Tarcze oferują różnego rodzaju i wielkości cięcia, np. wiórki można przygotować o wielkości 5 czy 7 mm. Popularną tarczą jest tarcza do parmezanu i niezwykle ostra i skuteczna tarcza do cięcia chrzanu. W sklepie można znaleźć nawet tarczę tnącą wafle!

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt