Aktywne filtry

Zmywarki gastronomiczne

Zmywarka gastronomiczna to jeden z najbardziej podstawowych, a jednocześnie niezbędnych sprzętów, który wykorzystywany jest w profesjonalnych lokalach. W naszej ofercie, znajdziecie państwo różnego rodzaju zmywarki - zarówno te większe jak i mniejsze. Posiadamy w swojej ofercie bardzo duży wybór zmywarek kapturowychtunelowych, zmywarek do garnków i nie tylko. Na co jednak należy zwrócić uwagę przy ich wyborze? Co będzie dla nas najważniejsze w tej kwestii? Sprawdźmy!

Zmywarki tunelowe - poznaj naszą ofertę

Zmywarki tunelowe, to jedne z najczęściej wybieranych jeśli chodzi o wyposażenie zmywalni. Wykonane są one z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co pozwala na bardzo długie użytkowanie tych urządzeń. Warto podkreślić, że zmywarki tunelowe, które są dostępne w naszym sklepie, pochodzą tylko i wyłącznie od renomowanych producentów, takich jak Stalgast, Fagor czy Hendi. Marki te wyróżnia nie tylko bardzo wysoka jakość urządzeń ale też i dbałość o jak najlepsze parametry techniczne. Dzięki temu, możecie wybrać państwo taką zmywarkę, która w każdym calu zaspokoi Wasze potrzeby i sprosta wymaganiom danego lokalu gastronomicznego.

Parametry techniczne zmywarek gastronomicznych

Bardzo ważną kwestią, jeśli chodzi o dostępne w naszej ofercie profesjonalne zmywarki gastronomiczne, jest dopasowanie ich do potrzeb konkretnych lokali gastronomicznych. Właśnie z tego względu, zmywarki przemysłowe dostępne w naszej ofercie wyróżniają się bardzo łatwym dostępem do filtrów, co pozwala na częste ich czyszczenie a w dalszej perspektywie - na wydłużenie żywotności urządzenia. Oprócz tego, zmywarki posiadają specjalne dysze płuczące, których demontaż jest bardzo łatwy. To także ułatwia czyszczenie zmywarki. Każda profesjonalna zmywarka gastronomiczna tunelowa wyposażona jest w bojler, który dodatkowo, ze względów bezpieczeństwa jest izolowany termicznie. Zmywarki gastronomiczne przemysłowe Fagor wyposażone są także w specjalny regulator ciśnienia, który pozwala na odpowiednie dopasowanie go aktualnych potrzeb - mycia bądź płukania naczyń. Warto wspomnieć także o zróżnicowanych programach, w które wyposażone są zmywarki gastronomiczne dostępne w naszej ofercie, przeznaczone do czyszczenia garnków. W sprzedaży dostępne są zmywarki z funkcją wyparzania i dozownikiem płynu myjącego, sterowanie manualne, wyposażone automatyczne programy i wiele innych innowacyjnych funkcji. Są to niezastąpione urządzenia dla każdego lokalu gastronomicznego pozwalające na przyspieszenie pracy i mniejsze zużycie energii elektrycznej. W naszej ofercie znaleźć można zmywarki uniwersalne, zmywarki podblatowe, zmywarki przemysłowe oraz inne urządzenia, które sprawdzą się zarówno w dużym lokalu gastronomicznym, jak również w tym mniejszym. 

Profesjonalna zmywarka gastronomiczna, koszt zakupu

Bardzo ważną kwestią, jeśli chodzi o dokonywanie zakupów na naszej stronie internetowej, są ceny dostępnych urządzeń. Jeśli chodzi o profesjonalne zmywarki gastronomiczne, to zależnie od modelu, rodzaju jak również parametrów technicznych ceny są bardzo zróżnicowane. Pragniemy jednak podkreślić, że mimo to, możemy pochwalić się tym, że posiadamy jedną z najbardziej konkurencyjnych ofert na rynku, jeśli chodzi o ceny dostępnych w naszym sklepie urządzeń gastronomicznych. Dodatkowo, dla naszych stałych klientów przewidzieliśmy bardzo atrakcyjny program zniżkowy - jego szczegóły znajdziecie państwo na naszej stronie internetowej. Dla tych klientów, którzy zdecydują się na zakup zmywarek gastronomicznych lub innych urządzeń za kwotę większą bądź równą 1000 zł, przewidzieliśmy darmową dostawę.

Pragniemy także poinformować, że wszystkie zmywarki przemysłowe, które są dostępne w naszej ofercie, objęte są gwarancją producenta. Klienci mają także możliwość korzystania z autoryzowanego serwisu tych urządzeń - zarówno w czasie trwania gwarancji jak również i po jej zakończeniu.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i wyboru najbardziej odpowiedniej dla państwa potrzeb zmywarki gastronomicznej.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt