Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 10,00 zł - 270,00 zł

Aktywne filtry

Taca ekspozycyjna, chromowana z rantem, GN 2/3
Szybki podgląd
24,96 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 20,30 złnetto
  • -1%
Taca do serwowania prostokątna, 280x200
Szybki podgląd
34,10 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 27,72 złnetto
  • -1%

Tace kelnerskie

Profesjonalna taca kelnerska to podstawowe wyposażenie w większości lokali gastronomicznych, niezastąpione podczas serwowania posiłków. Trudno wyobrazić sobie pracę kelnera w dużym lokalu i obsługę gości na sali bez tacy gastronomicznej. W barach, restauracjach, stołówkach i w innych miejscach, wszędzie tam, gdzie podaje się posiłki oraz napoje bezpośrednio do stolika, ale także w lokalach samoobsługowych tace kelnerskie ułatwiają i przyspieszają serwis, co korzystnie wpływa na odbiór lokalu. w ofercie sklepu internetowego Hybryda Gatro znajdą Państwo profesjonalne tace gastronomiczne różnego rodzaju, w tym tace kelnerskie, tace drewnianetace z tworzywa sztucznego i ze stali.

Antypoślizgowa powierzchnia

O wyborze tacy gastronomicznej zadecyduje kilka czynników takich jak stosunek jakości do ceny, wymiary, materiał, z którego wykonany jest produkt oraz jego jakość. Nie bez znaczenia jest wygląd i kolor tacy, które powinny pasować stylem do wyposażenia całego lokalu. Bez wątpienia jedną z najważniejszych cech tacy kelnerskiej, na którą trzeba zwrócić uwagę podczas dokonywania zakupu, jest antypoślizgowa powierzchnia. Jest ona szczególnie ważna w lokalach samoobsługowych, gdzie goście sami zanoszą jedzenie do stolika i nie posiadają wprawy w serwowaniu posiłków, jak profesjonalny kelner, ale nie tylko tam. Dobra antypoślizgowa powierzchnia ułatwia jednak również pracę profesjonalistom, umożliwiając szybsze obsługiwanie stolików. Tace antypoślizgowe zabezpieczają przed przemieszczaniem się talerzy po powierzchni, nawet przy lekkiej zmianie nachylenia. 

Profesjonalny, sprawny i bezpieczny serwis to podstawa w pracy kelnera. Tace gastronomiczne dostępne w naszej ofercie sprawdzają się również w lokalach samoobsługowych, w warunkach domowych, podczas serwowania dań. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. Gwarantujemy dostęp do wysokiej jakości wyposażenia cenionych marek, dobre ceny oraz szybką realizację zamówień.  

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt