Linia 700

Dostępność

Marka

Cena

  • 2 965,00 zł - 59 697,00 zł

Aktywne filtry

KUCHNIA ELEKTRYCZNA 6-PŁYTOWA KITCHEN LINE Z KONWEKCYJNYM PIEKARNIKIEM ELEKTRYCZNYM GN 1/1
Szybki podgląd
9 923,04 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 8 067,51 złnetto
  • -1%
KUCHNIA ELEKTRYCZNA 4-PŁYTOWA KITCHEN LINE NA PODSTAWIE OTWARTEJ
Szybki podgląd
5 539,32 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 4 503,51 złnetto
  • -1%
KUCHNIA ELEKTRYCZNA 6-PŁYTOWA KITCHEN LINE NA PODSTAWIE OTWARTEJ
Szybki podgląd
7 000,56 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 5 691,51 złnetto
  • -1%

Kuchnie elektryczne w gastronomii

Kuchnie elektryczne to nieco bardziej nowoczesne wersje klasycznych kuchni gazowych. Podobnie jak urządzenia zasilane gazem, elektryczne służą do gotowania i smażenia różnego rodzaju potraw w tym zup, sosów, naleśników, makaronów czy ryżu. Są niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu, a ich nowoczesna konstrukcja sprawia, że ich czyszczenie również nie sprawia żadnych kłopotów. Kuchenki elektryczne przeważnie wyposażone są w płyty grzewcze, które są płaskie i nie posiadają żadnych dodatkowych elementów, które mogłyby utrudniać czyszczenie. Elektryczne kuchnie gazowe charakteryzują się również dużym potencjałem pod względem oszczędności energii. Dodatkowo stosowana technologia zwiększa dynamikę pracy. Te wszystkie zalety sprawiają, że kuchnia elektryczna jest wprost idealnym urządzeniem do kuchni prywatnej lub restauracyjnej!

Co wyróżnia tę linię produktów?

Linia 700 to seria kuchni gazowych, przystosowana do wykorzystania w różnych rodzajach kuchni. Urządzenia, wchodzące w skład tej linii produktów nadają się do wykorzystania zarówno jako elementy ciągu grzewczego, jak i również do stosowania jako samodzielne stanowiska obróbki termicznej. To wszystko sprawia, że nasze modele z linii 700 sprawdzą się dobrze zarówno w małych kuchniach domowych oraz barowych, jak i w średnich czy dużych restauracjach, które wymagają większej ilości urządzeń. Inną cechą wyróżniającą linię 700 wśród pozostałych kuchni gastronomicznych, jest nowoczesna budowa urządzeń. Linia została wprowadzona na rynek stosunkowo niedawno, więc przy produkcji urządzeń mogły zostać wykorzystane nowoczesne techniki, takie jak laserowe spawanie i cięcie krawędzi. Takie rozwiązania sprawiają, że kuchnie nie tylko wyglądają futurystycznie, ale również ich użytkowanie jest wyjątkowo komfortowe i wygodne. To podstawa, zwłaszcza w lokalach gastronomicznych.

Rodzaje produktów wchodzących w skład linii 700

Decydując się na zakup nowej kuchni gastronomicznej, do wyboru masz trzy rodzaje produktów. Pierwszym z nich są małe kuchenki, przeznaczone do obróbki termicznej. Takie urządzenie należy umieszczać na kuchennym blacie, co dla niektórych może być zaletą, dla innych wadą. Innym, równie dobrym wyborem może okazać się kuchnia elektryczna wyposażona w nóżki lub szafkę pod płytami grzewczymi. Takie rozwiązanie pozwoli pracować na odpowiedniej wysokości, jednocześnie nie poświęcając miejsca na blacie. Ostatnim i najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest kuchnia elektryczna wyposażona w piekarnik, który znacznie zwiększa możliwości urządzenia. Są to produkty renomowanych i profesjonalnych firm, takich jak Hendi czy Fagor. Nie chodzimy na skróty! Stawiamy przede wszystkim na jakość i żywotność poszczególnych produktów. Przymierzasz się do zakupu kuchni elektrycznej? Koniecznie zapoznaj się z produktami, które oferuje linia 700. Są wyjątkowe, estetyczne i trwałe. W razie wątpliwości chętnie Ci doradzimy oraz zaproponujemy uniwersalne rozwiązanie.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt