Zmywarki podblatowe

Dostępność

Marka

Cena

  • 5 277,00 zł - 54 108,00 zł

Aktywne filtry

Oszczędność miejsca, to bardzo ważny aspekt, jeśli chodzi o wybór wyposażenia do zmywalni. Właśnie z tego względu, bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli chodzi o zakup najważniejszego urządzenia w tym pomieszczeniu, czyli zmywarki, jest wybór zmywarki podblatowej. Ten rodzaj zmywarki, sprawdzi się przede wszystkim w bardzo małych pomieszczeniach ale nie jest to regułą. Na co jednak należy zwrócić największą uwagę, kiedy wybieramy zmywarki podblatowe? O czym musimy pamiętać? Sprawdźmy!

Zmywarki podblatowe - parametry techniczne

Pierwszą i najważniejszą kwestią, jeśli chodzi o dokonanie zakupu profesjonalnej zmywarki gastronomicznej, jest dobranie odpowiednich jej parametrów technicznych. Będą one definiowały nie tylko przydatność danego urządzenia gastronomicznego, ale mogą też znacząco pomóc usprawnić pracę zmywalni. Zmywarki podblatowe, które znajdziecie na naszej stronie internetowej, wyposażone są w najróżniejsze funkcje oraz parametry. Różnią się one także wielkością oraz pojemnością. To, co jednak jest wspólne dla każdego jednego modelu zmywarki podblatowej dostępnej w naszej ofercie, to najwyższa jakość materiałów, z których jest ona wykonana. Zmywarki podblatowe, wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Są wyposażone w odpowiednie kosze - zarówno do naczyń metalowych, jak również i do szklanych. Posiadają odpowiednie dozowniki do płynu nabłyszczającego oraz płynu myjącego. Warto wspomnieć, że wszystkie zmywarki dostępne na naszej stronie internetowej, są bardzo wydajne - ich wydajność określa się na poziomie około 50-60 koszy na godzinę - oczywiście zależnie od modelu. Wyposażone są w bardzo wygodny system suszenia, który znacząco przyspiesza proces czyszczenia naczyń. To jednak nie wszystko, co musicie wiedzieć na temat zmywarek podblatowych, które znajdziecie w naszej ofercie.

Renomowani producenci

Bardzo ważną kwestią, jeśli chodzi o zakup zmywarki podblatowej, jest jej producent. To właśnie producent definiuje trwałość danego urządzenia gastronomicznego. Na naszej stronie internetowej, znajdziecie państwo zmywarki takich marek jak Hobart, Stalgast, Hendi czy Fagor. To znane i polecane przez najlepszych restauratorów na świecie marki, których urządzenia wykorzystywane są w najlepszych lokalach gastronomicznych na całym świecie - zarówno tych większych, jak i mniejszych. Warto także podkreślić, że zmywarki podblatowe, które znajdziecie w naszej ofercie, poza niezwykle wysoką jakością, wyróżniają się także bardzo atrakcyjnymi cenami.

Ceny, dostawa oraz gwarancja zakupionych u nas produktów

Jak już zostało wcześniej wspomniane, zmywarki podblatowe, które znajdziecie państwo w naszej ofercie, odznaczają się bardzo konkurencyjnymi cenami. Pragniemy podkreślić, że dla naszych stałych klientów, przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny program zniżkowy - o jego szczegółach możecie przeczytać na naszej stronie. Co więcej - dla tych klientów, którzy dokonają zakupów na naszej stronie za kwotę większą, bądź równą 1000 zł, przewidzieliśmy darmową dostawę zamówionych urządzeń. Warto także wspomnieć, że wszystkie zmywarki podblatowe, które znajdziecie na naszej stronie internetowej, objęte są gwarancją producenta. Nasi klienci mają także prawo do korzystania z autoryzowanego serwisu tych urządzeń - zarówno w czasie trwania gwarancji, jak również i po jej zakończeniu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru najlepszych urządzeń, które idealnie sprawdzą się w państwa lokalach gastronomicznych.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt