Lampy grzewcze

Dostępność

Marka

Cena

  • 66,00 zł - 922,00 zł

Aktywne filtry

Lampa grzewcza do potraw — na czym polega jej działanie?

Lampy grzewcze gastronomiczne to profesjonalne urządzenia, które jak sama nazwa wskazuje — emitują promieniowanie cieplne. Ich zadaniem jest utrzymywanie temperatury dań. Taki produkt jest idealny dla firm cateringowych, restauracji, hoteli czy zakładów zbiorowego jedzenia. Z lampą grzewczą najczęściej możemy spotkać się podczas tzw. szwedzkiego stołu, ale nie tylko! Lampy te pozwalają przedłużyć sezon i sprawdzą się przy posiłkach spożywanych na zewnątrz, kiedy to pogoda nie jest już wystarczająca.

Temperaturę lampy możesz swobodnie zmieniać i dostosowywać do swoich potrzeb. Wiele modeli posiada również regulowany przewód, ułatwiający ustawienie urządzenia. Koszt takiego urządzenia jest niewielki, a zastosowanie naprawdę szerokie!

Lampy grzewcze i ich zalety

Lampa grzewcza gastronomiczna posiada szereg zalet! Sprawdzi się w każdym miejscu, w którym posiłki muszą zachować odpowiednią temperaturę przez dłuższy czas. Lampa sprawia, że danie nie traci ciepła i jednocześnie się nie wysusza — to bardzo ważne. Jedzenie nie powinno tracić ani składników odżywczych, ani konsystencji czy wilgotności.

Znajdujące się w naszej ofercie lampy wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu mogą posłużyć Ci przez naprawdę długi czas! Cechuje je długa żywotność, trwałość i odporność na wszelkie uszkodzenia. Są to produkty bezpieczne i skuteczne. W wielu modelach zastosowano żarówki odporne na stłuczenia.

Ogromną zaletą jest nasz szeroki asortyment — oferujemy lampy grzewcze do gastronomii w różnych wersjach kolorystycznych, a także posiadające inne dane techniczne. Dzięki temu bez problemu wybierzesz produkt dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości!

Idealne utrzymanie temperatury potraw tylko z lampą grzewczą!

Nawet najbardziej wykwintne i oryginalne danie straci na wartości, jeśli zostanie podane w zbyt niskiej temperaturze. Chcąc nie chcąc, takie sytuacje się zdarzają — to naturalne. Aby temu zapobiec, coraz częściej stosuje się w gastronomii lampy grzewcze do potraw. Przy wyborze urządzenia zwróć uwagę przede wszystkim na jego moc. Powinna być jak najwyższa. Nie bez znaczenia pozostaje również regulowany przewód i regulacja temperatury.

Wyłącznik powinien być umieszczony w bezpiecznym i wygodnym miejscu, np. na górze lampy. Dobrym wyborem będą żarówki na podczerwień odporne na stłuczenia. Jeśli zależy Ci na naprawdę wysokiej wydajności, możesz zwrócić uwagę również na podwójne lampy. Takie urządzenie jest nie tylko skuteczne w swoim działaniu, ale przede wszystkim wygodne — wystarczy ustawić odpowiednio potrawy i lampy.

Przy wyborze konkretnego urządzenia zwróć również uwagę na jego kolor i styl — choć nie są to najważniejsze kwestie, bez problemu dopasujesz je do wystroju restauracji czy kuchni. Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz również aluminiową płytę grzewczą marki Hendi, która rozgrzewa się aż do 95°C! Jej szerokość wynosi 530 cm, a wysokość 25 cm. To kolejny produkt, na który warto zwrócić uwagę!

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt