Aktywne filtry

Kuchnia indukcyjna 4-palnikowa, HENDI, 400V/17000W, 800x700x(H)870mm
Szybki podgląd
12 175,78 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 9 899,01 złnetto
  • -1%
Warnik do makaronu elektryczny 40L Tecnoinox | CP4FE9N
Szybki podgląd
14 959,75 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 20% 12 162,40 złnetto
  • -20%
Podgrzewacz do zupy THERMOSYSTEM 2 - 2 x 4,2 l
Szybki podgląd
1 663,38 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 1 352,34 złnetto
  • -1%

Obróbka termiczna - nasze urządzenia gastronomiczne

Urządzenia do obróbki termicznej, stanowią podstawę, jeśli chodzi o wyposażenie każdego lokalu gastronomicznego. Należy jednak pamiętać, na co koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę, kiedy wybieramy takie urządzenia. Na naszej stronie internetowej, znajdziecie państwo kuchenki gazowe, frytownice gastronomiczne, jak również kuchenki mikrofalowe czy grille. Wszystkie te urządzenia, są nieocenione w szeroko pojmowanej branży gastronomicznej. Na co jednak należy zwrócić uwagę, kiedy je wybieramy? Co powinno mieć dla nas największe znaczenie? Sprawdźmy!

Piece gastronomiczne, kuchenki gazowe i mikrofalówki

Dania, które podawane są na ciepło lub też takie, które wymagają obróbki termicznej, muszą być przygotowywane w wysokiej jakości urządzeniach. Tylko w ten sposób będziemy w stanie zapewnić ich odpowiednią jakość oraz zadbać o smak. Właśnie z tego względu, piece czy kuchenki gazowe lub elektryczne, które są dostępne w naszej ofercie, wyróżnia przede wszystkim bardzo wysoka jakość, jeśli chodzi o ich wykonanie. Urządzenia te wykonane są w większości z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu, są one trwałe, ale też bardzo łatwo jest utrzymać je w czystości. Stal nierdzewna czyści się bowiem bardzo łatwo i nie trzeba do tego celu wykorzystywać specjalnych narzędzi. To jednak nie wszystko, co należy wiedzieć na temat urządzeń do obróbki termicznej żywności, które są dostępne w naszym sklepie.

Urządzenia do obróbki termicznej - tylko od renomowanych producentów

Kolejną, bardzo ważną kwestią, jeśli chodzi o urządzenia do obróbki termicznej, które są dostępne w naszym sklepie, jest to, że pochodzą one tylko i wyłącznie od renomowanych producentów. W naszej ofercie, znajdziecie kuchenki gazowe, elektryczne jak również i piece czy kotły, marki Hendi, Stalgast czy Fagor. To znane i cenione na rynku gastronomii marki, których urządzenia cechuje najwyższa jakość. Należy pamiętać, że niezależnie od tego, jakie urządzenie planujemy kupić, zawsze warto mieć na względzie to, jak długo takie urządzenia będą nam służyć.

Wybierając te, które pochodzą od renomowanych producentów, możemy mieć pewność, że będziemy mogli z nich korzystać przez wiele lat.

Parametry techniczne urządzeń do obróbki termicznej, które są dostępne w naszym sklepie Kiedy planujemy zakup urządzeń do obróbki termicznej, ważne jest także to, aby zwrócić uwagę na to, jakimi parametrami technicznymi się wyróżniają. W naszej ofercie, znajdziecie państwo zarówno zaawansowane pod względem technicznym urządzenia, jak również i te prostsze. Możecie zatem dowolnie wybrać te, które najlepiej będą sprawdzały się w waszym lokalu gastronomicznym. Niezależnie od tego, na jakie urządzenia się zdecydujecie - możecie mieć pewność, że wyróżniać je będzie najwyższa jakość.

Najwyższa jakość i konkurencyjne ceny

To, o czym nie można zapomnieć, kiedy mówimy o urządzeniach do obróbki termicznej takich jak piece czy opiekacze do kanapek, to fakt, że poza tym, że pochodzą one od renomowanych producentów, wyróżnia je jeszcze jedna rzecz. Mowa oczywiście o bardzo konkurencyjnych cenach. Jesteśmy je w stanie państwu zaoferować dzięki wieloletniej współpracy z takimi firmami jak Hendi, Fagor czy Stalgast. Co więcej - dla naszych stałych klientów, przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny system, jeśli chodzi o rabaty. Warto założyć na naszej stronie konto klienta - dzięki temu, dostęp do rabatów z pewnością będzie znacznie łatwiejszy.

Dostawa zamówionych w naszym sklepie urządzeń

Na samym końcu, chcielibyśmy powiedzieć kilka słów na temat tego, jak realizowane są dostawy zakupionych w naszym sklepie produktów. To, na co kładziemy największy nacisk w tym aspekcie, to oczywiście fakt, aby dostawa realizowana była najszybciej, jak to tylko możliwe. Co więcej, współpracujemy z firmami, które doskonale wiedzą, jakie są standardy jakości, jeśli mowa o dostawie urządzeń do obróbki cieplnej urządzeń. Warto podkreślić, że dla klientów, którzy złożyli zamówienie na kwotę równą lub większą niż 1000 zł, przewidzieliśmy darmową dostawę. Tym samym, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą opiewającą na urządzenia do obróbki cieplnej potraw. Z całą pewnością, znajdą tam państwo coś w sam raz dla siebie!

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt