Stalgast

Stalgast

Stalgast to polska firma działająca w branży gastronomicznej od 1990 roku, pod obecna nazwą od 1996 roku. Oferta marki obejmuje kompleksowe wyposażenie dla gastronomii. Szeroki asortyment sprzętów gastronomicznych i akcesoriów Stalgast pozwala na wyposażenie dużych i małych lokali, restauracji, stołówek, barów, kawiarni i nie tylko.

Innowacje i doświadczenie

Producent łączy nowoczesność z tradycją, wykorzystując w produkcji wyposażenia do gastronomii zarówno nowe technologie, jak i wieloletnie doświadczenie. Wyposażenie marki Stalgast to gwarancja najwyższej jakości, trwałości oraz funkcjonalności. Produkty powstają z uwzględnieniem szczegółowych potrzeb szefów kuchni i pracowników malej oraz dużej gastronomii. Oferta jest bardzo szeroka różnorodna. Znajdziemy w niej zarówno wyposażenie doskonałe dla dużych kuchni i stołówek, jak również dla małych lokali typu fast food czy food trucków.

Oferta Stalgast w sklepie Hybryda Gastro

W naszym sklepie internetowym dostępne jest wyposażenie dla gastronomii marki Stalgast w konkurencyjnych cenach. W ofercie można znaleźć sprzęt gastronomiczny i akcesoria niezbędne w kuchni, zmywalni, za barem czy w chłodni. Oferujemy doskonałe zmywarki rożnego rodzaju, piece konwekcyjno-parowe i inne innowacyjne urządzenia do obróbki termicznej żywności, lodówki i szafy mroźnicze, doskonałe garnki i patelnie Stalgast, noże cenione przez szefów kuchni, wysokiej klasy wyposażenie kuchenne ze stali nierdzewnej, ekspresy do kawy, pakowarki próżniowe i wiele więcej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyposażenia polskiej marki Stalgast obecnej na rynku profesjonalnej gastronomii od ponad 25 lat.

Aktywne filtry

Taca ekspozycyjna, chromowana z rantem, GN 2/3
Szybki podgląd
24,96 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 20,30 złnetto
  • -1%