Młynki do mielenia kawy

Dostępność

Marka

Cena

  • 367,00 zł - 4 575,00 zł

Aktywne filtry

Młynki do mielenia kawy

Kawa na stałe zakorzeniła się w życiu. Stała się podstawą więc kultury, bowiem towarzyszy ludziom codziennie i codziennie odkrywa coś nowego. Palarnie kawy ścigają się z dostarczaniem kolejnych rodzajów kawy z coraz bardziej egzotycznych zakątków globu. Z dodatkiem czekolady, owoców, karmelu, pestek, przypraw czy kwiatów. Trudno sobie wyobrazić, że nagle mogłoby jej zabraknąć. Nie tylko ludzkość wpadłaby w apatię, bez porannego kopa w postaci małej czarnej, ale straciłaby ten uniwersalny napój, który towarzyszy spotkaniom, randkom, pracy, czy podczas nauki. Restauracja bez kawy? To jakaś aberracja! Nawet o tym nie warto wspominać. Cóż może być lepszego po wspaniałym posiłku, niż mały deser i idealnie zmielona i zaparzona kawa. Kawiarnie, cukiernie, małe bistra na rogu, z których codziennie rano unosi się zapach kawy. Do tego ciacho, kanapka i można zdobywać świat. Kawowi puryści mówią, że by kawa była idealna już od samego początku procesu parzenia, musi być świeżo zmielona. I o ile w domu wystarczy poręczny młynek, tak na potrzeby małej i większej gastronomii, potrzebna jest już konkretna maszyna. Elektryczne młynki do kawy, to proste i niezawodne sprzęty.

Młynek do kawy profesjonalny

W ofercie sklepu hybryda-gastro.pl dostępnych jest wiele modeli, które można bez trudu dopasować do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Żarnowy młynek od Hendi jest najprostszy i najtańszy, ale na potrzeby niewielkiej kawiarni - zupełnie wystarczający. Ma solidne żarna ze stali, które ułożone są równolegle. Osiemnastostopniowa regulacja poziomu mielenia dzieli się na drobne mielenie od nr 1 do 6 dla kaw z ekspresów ciśnieniowych i grube mielenie od nr 7 do 12 dla kaw z ekspresów przelewowych oraz zaparzaczy do kawy. Młynek ma pojemnik na kawę mieloną: 170g i ziarnistą: 350g. Wyświetlacz LCD pokazuje główne funkcje młynka. Jest także możliwość mielenia do pojemnika lub bezpośrednio do kolby ekspresów ciśnieniowych. Młynek pracuje z prędkością 450 obrotów/min. Nowość w sklepie: młynek z zasobnikiem od Stalgast z serii Iconic jest prosty i niezawodny. Również można regulować grubość mielenia oraz dawkę kawy od 5 do 12g. Ma zintegrowany ubijacz do kawy i jest łatwy w utrzymaniu czystości, co w przypadku gastronomii jest szczególnie ważne.

Młynki do kawy z wyborem trybu mielenia

Inne modele młynków do kawy, również ze stajni Stalgast ma dodatkowo 3 tryby mielenia kawy (1 porcja, 2 porcje, praca ciągła) oraz licznik zrobionych kaw. 1400 obrotów/min. ma profesjonalny młynek Hendi. Każdej porcja jest mielona, a jej gramaturę i ilość (pojedyncza, podwójna, potrójna) można modyfikować niezależnie, bowiem odbywa się bezpośrednio przed zaparzeniem kawy. Dzięki temu kawa nie traci nic z aromatu. Obudowa z lakierowanego odlewu aluminium, żarna ze stali nierdzewnej. Wydajność w ciągu 24 godzin to ok. 3 kg kawy, czyli 500 porcji. Pojemnik na kawę ziarnistą ma 1,2 kg. Duży podświetlany wyświetlacz ułatwia pracę w zaciemnionych pomieszczeniach. Młynki do kawy na stałe wpisały się w przestrzeń kawiarni i restauracji. Pozwalają zadbać o najbardziej koneserskie podniebienia, każdorazowo przygotowując kawę o najwyższej jakości.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt