Linia 700

Dostępność

Marka

Cena

  • 4 763,00 zł - 15 598,00 zł

Aktywne filtry

Płyta grillowa Fagor FT-E710 C R chromowana ryflowana elektryczna
Szybki podgląd
14 071,74 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 11 440,44 złnetto
  • -1%
Płyta grillowa Fagor FT-E710 C L chromowana gładka elektryncza
Szybki podgląd
15 441,65 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 12 554,19 złnetto
  • -1%
Płyta grillowa Fagor FT-E710 C L+R chromowana 2/3 gładka i 1/3 ryflowana elektryczna
Szybki podgląd
15 153,06 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 12 319,56 złnetto
  • -1%

Grille gastronomiczne elektryczne

Płyty grillowe to jedne z najpopularniejszych urządzeń stosowanych lokalach gastronomicznych. Wykorzystywane są do przyrządzania wielu rodzajów dań, złożonych z mięs, ryb, warzyw, owoców, a także niektórych rodzajów sera. Grille gastronomiczne są doskonałą opcją dla restauracji i hoteli, ponieważ umożliwiają one grillowanie różnych dań w pomieszczeniach, niezależnie od warunków pogodowych. Płyty grillowe gastronomiczne są również bardzo łatwe i wygodne w obsłudze, a także zapewniają dużą kontrolę nad procesem grillowania.

Jednym z rodzajów płyt grillowych są grille gastronomiczne elektryczne, które jak łatwo się domyślić — zasilane są na prąd. Ich główną przewagę nad urządzeniami gazowymi stanowi brak konieczności zmieniania butli gazowych. Modele elektryczne są również ekologiczne. Co wyróżnia linię 700 wśród innych produktów?

Linia 700 to seria płyt grillowych, przystosowana do wykorzystania we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych. Urządzenia z tej linii funkcjonują zarówno jako elementy ciągu grzewczego, jak i samodzielne stanowiska obróbki termicznej. Sprawdzą się one zatem nie tylko jako pojedyncze narzędzia do podgrzewania w mniejszych lokalach, ale także w restauracjach obsługujących duże imprezy i hotelach, przygotowujących jedzenie w dużych ilościach. To idealne rozwiązanie zarówno dla małej, średniej jak i dużej gastronomii.

Grille z linii 700 są również bardzo dobrze przygotowane do czyszczenia i usuwania resztek jedzenia z powierzchni płyty grillującej. Większość modeli wyposażona jest w rynienkę lub szufladę na odpływający z grillowanych produktów tłuszcz zmieszany z kawałkami jedzenia. Płyta grillująca jest w tych produktach nachylona pod małym kątem, co ułatwia odpływanie resztek w odpowiednim kierunku.

Produkty wchodzące w skład linii 700 na tle innych tego typu urządzeń wyróżnia również ich nowoczesna konstrukcja. Zostały one wytworzone przy pomocy nowoczesnych technologii, takich jak automatyczne spawanie, laserowe cięcie krawędzi czy użycie śrub łączących w taki sposób, by z zewnątrz były niewidoczne.

W co warto zaopatrzyć grilla elektrycznego?

Dobrze jest przed zakupieniem grilla elektrycznego przygotować sobie w kuchni miejsce na to urządzenie. Elektryczne płyty grillowe to dość niewielkie urządzenia, dlatego, aby umożliwić wygodne korzystanie z nich, należy umieścić je na odpowiedniej wysokości — może to być stół lub blat. Jeśli jednak na naszym stole nie ma dużo wolnego miejsca, dobrze jest wyposażyć się w model z regulowanymi nóżkami.

Takie podpory pozwolą na znacznie wygodniejsze korzystanie z grilla elektrycznego, jednocześnie nie zabierając w kuchni dużo miejsca, którego i tak często brakuje. Przydatnym dodatkiem do elektrycznej płyty grillowej jest również pokrywa, która umożliwia oszczędzanie prądu w łatwy sposób. Pokrywa do grilla elektrycznego może obniżyć zużycie energii nawet o 30%. Produkty z linii 700 znajdziesz w naszym sklepie, koniecznie się z nimi zapoznaj! Stanowią idealną propozycję dla każdej restauracji, cateringu czy bufetu.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt