Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 55 083,00 zł - 474 543,00 zł

Aktywne filtry

Zmywarki tunelowe dla gastronomii

Zmywarki gastronomiczne tunelowe są nie tylko bardzo wygodne, ale też i znacząco usprawniają pracę każdego lokalu gastronomicznego. Warto jednak wiedzieć, na co koniecznie należy zwrócić uwagę, kiedy wybieramy tego rodzaju urządzenie gastronomiczne. Parametrów technicznych, które definiują to, czy wybrana zmywarka tunelowa jest odpowiednia jak również innych czynników, jest bardzo dużo. Co jednak będzie dla nas najistotniejsze, by efektywnie czyścić brudne naczynia i zapewniać higieniczną czystość? Sprawdźmy!

Przede wszystkim - odpowiednie parametry techniczne

Pierwszą i najważniejszą rzeczą, jeśli chodzi o wybranie odpowiedniej jakości zmywarki tunelowej, jest zwrócenie uwag na to, jakimi parametrami technicznymi się ona odznacza. Zmywarki tunelowe, które znajdziecie państwo w naszej ofercie, są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co pozwala nie tylko na znaczące wydłużenie żywotności tych urządzeń, ale też i na bardzo łatwe czyszczenie. Bardzo istotną funkcją, którą wyróżniają się zmywarki tunelowe dostępne w naszej ofercie, jest możliwość elektronicznej regulacji temperatury - zarówno jeśli chodzi o płukanie, jak również i o mycie. Warto zwrócić także uwagę na to, że zmywarki tunelowe Fagor, które znajdziecie w naszej ofercie, wyposażone są w praktyczny timer, który wyłącza się automatycznie w momencie, kiedy nie jest wykonywana czynność załadunku taśmy z koszami. Zmywarki posiadają funkcję podwójnego płukania przy jednoczesnej bardzo dużej, oszczędności energii elektrycznej. Innymi słowy, są to urządzenia nie tylko wytrzymałe i solidne, ale też znacząco są w stanie usprawnić pracę każdej zmywalni - zarówno w mniejszym lokalu gastronomicznym, jak i większym.

Renomowany producent zmywarek tunelowych

Kolejną, bardzo ważną kwestią, którą należy podkreślić, kiedy mówimy o zmywarkach dostępnych w naszej ofercie, jest ich producent. Na naszej stronie internetowej, znajdziecie państwo zmywarki tunelowe Fagor. To uznany i renomowany producent tych urządzeń, znany na całym świecie. Najlepsze lokale gastronomiczne korzystają z tych urządzeń, a ich właściciele bardzo je zachwalają. Marka Fagor to nie tylko najwyższa jakość urządzeń gastronomicznych, ale też ich bardzo konkurencyjna cena.

Ceny, dostawa zmywarki tunelowej oraz gwarancja

Pragniemy podkreślić, że wszystkie zmywarki tunelowe Fagor, które znajdziecie na naszej stronie internetowej, są dostępne w naprawdę korzystnych i konkurencyjnych cenach. Warto wspomnieć, że dla wszystkich klientów, którzy złożą zamówienie w naszym sklepie na kwotę większą lub równą 1000 zł, przewidzieliśmy darmową dostawę. Z kolei dla naszych stałych klientów, uruchomiliśmy bardzo atrakcyjny program partnerski, który zakłada bardzo duże zniżki na zakup dostępnych w naszej ofercie urządzeń gastronomicznych.

Wszystkie zamówienia, które zostały złożone w naszym sklepie, są realizowane najszybciej jak to tylko możliwe.

To, co jest niezwykle istotne, to fakt, że każde urządzenie gastronomiczne - w tym także i zmywarki gastronomiczne tunelowe Fagor - jest objęte gwarancją producenta. Nasi klienci mają także możliwość korzystania z autoryzowanego serwisu tych urządzeń - zarówno w czasie trwania okresu gwarancyjnego, jak również i po jego zakończeniu.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt