Elektryczne

Dostępność

Cena

  • 3 833,00 zł - 8 229,00 zł

Aktywne filtry

Taborety elektryczne gastronomiczne

Zakup wysokiej jakości taboretu gastronomicznego elektrycznego, to coś, o czym każdy właściciel restauracji powinien pomyśleć, kiedy planuje wyposażenie kuchni. Warto podkreślić, że taborety gastronomiczne elektryczne, sprawdzają się doskonale jako dodatkowe miejsce, które może służyć nie tylko do podgrzewania potraw, ale też i do ich gotowania. Taborety gastronomiczne elektryczne, które posiadamy w naszej ofercie, wyróżniają się bardzo wysokiej jakości parametrami technicznymi oraz niewielkimi wymiarami. Dzięki temu, bez konieczności wstawiania dużego sprzętu do kuchni, zyskacie państwo dodatkowe urządzenie, które z pewnością znacząco usprawni pracę waszego lokalu gastronomicznego. Co jednak trzeba wiedzieć, zanim zdecydujemy się na zakup taboretu gastronomicznego elektrycznego? O czym warto pamiętać?

Taboret gastronomiczny elektryczny - parametry techniczne

W ofercie naszego sklepu, znajdziecie państwo dwa rodzaje taboretów gastronomicznych elektrycznych: zarówno takie, które przeznaczone są do każdego rodzaju garnków, jak również i taborety gastronomiczne indukcyjne. Zarówno pierwszy ich rodzaj, jak i drugi, wyróżnia się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Cała konstrukcja taboretu gastronomicznego elektrycznego wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Poza tym, wyróżniają się one także tym, że są wyposażone w praktyczne pokrętło, które pozwala na swobodną regulację temperatury. Dzięki temu, bez najmniejszego problemu przygotujecie państwo potrawę od podstaw, ale też i podgrzejecie te już wcześniej gotowe. Warto zaznaczyć, że dostępne w naszej ofercie taborety elektryczne jak również i indukcyjne, przeznaczone są do dwóch rodzajów garnków: takich, o pojemności 50 litrów jak również i takich, których pojemność wynosi 100 litrów.

Niekwestionowaną zaletą naszych taboretów gastronomicznych elektrycznych, jest możliwość regulowania nóżek, na których taboret jest ustawiony. Dzięki temu, swobodnie dopasujecie jego wysokość do własnych potrzeb. Warto także wspomnieć, że wszystkie taborety elektryczne, które są dostępne w naszej ofercie, są przeznaczone do stosowania zarówno wewnątrz budynku jak również i na zewnątrz.

Renomowani producenci taboretów gastronomicznych elektrycznych

Wszystkie taborety gastronomiczne elektryczne, które są dostępne w naszej ofercie, pochodzą od jednego z najlepszych producentów urządzeń gastronomicznych, a mowa oczywiście o marce Stalgast. Urządzenia tej marki, stosowane są w najlepszych lokalach gastronomicznych nie tylko w kraju ale i na świecie. Warto przy tym podkreślić, że dla naszych klientów, przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne ceny taboretów elektrycznych. Dla tych z państwa, którzy zdecydują się na zakup powyżej kwoty 1000 zł, przygotowaliśmy darmową dostawę.

Serwis oraz gwarancja producenta

Ostatnią, ale równie istotną kwestią, jeśli mówimy o taboretach gastronomicznych, są kwestie związane z serwisem tych urządzeń oraz gwarancją. Wszystkie urządzenia, które są dostępne w naszym sklepie, są objęte gwarancją producenta. Ponadto, nasi klienci mają możliwość korzystania z autoryzowanego serwisu taboretów gastronomicznych - zarówno w czasie trwania gwarancji, jak również i po jej zakończeniu.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt