Opiekacze

Dostępność

Marka

Cena

  • 24,00 zł - 4 232,00 zł

Aktywne filtry

Opiekacze gastronomiczne

Opiekacze to jeden z najbardziej podstawowych elementów wyposażenia każdej kuchni w renomowanym lokalu gastronomicznym. Musimy jednak wiedzieć, na co koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę, kiedy przystępujemy do zakupu takiego urządzenia. Musimy zwrócić uwagę nie tylko na to, jakie dokładnie mają parametry techniczne wybrane przez nas opiekacze, ale też i na to, kto jest ich producentem. Na naszej stronie internetowej, znajdą państwo bardzo duży wybór różnego rodzaju opiekaczy gastronomicznych. Sprawdźmy jednak, czym dokładnie się one wyróżniają oraz jakie posiadają parametry techniczne.

Gastronomiczne opiekacze do grzanek, kanapek i nie tylko

Pierwszą i najważniejszą kwestią, którą należy podkreślić, kiedy mówimy o opiekaczach, jest to, że urządzenia te pochodzą tylko i wyłącznie od renomowanych producentów. W naszej ofercie, znajdziecie państwo profesjonalne opiekacze do kanapek, gastronomiczne opiekacze do grzanek i nie tylko, takich marek jak Stalgast czy Hendi. To marki, które specjalizują się w produkcji urządzeń przeznaczonych do profesjonalnej gastronomii. Warto jednak podkreślić, że cena tychże urządzeń w naszym sklepie jest bardzo atrakcyjna. Co więcej - dla naszych stałych klientów, przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny program rabatowy - warto się z nim zapoznać na naszej stronie.

Wysoka jakość i bardzo dobre parametry techniczne

Opiekacze gastronomiczne do grzanek i kanapek oraz innych produktów spożywczych, które znajdziecie w naszej ofercie, różnią się nie tylko ceną ale i parametrami technicznymi. Posiadamy opiekacze, które posiadają jeden ruszt, jak również i takie, które mają ich więcej. Obudowy wszystkich dostępnych w naszej ofercie opiekaczy są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Profesjonalne opiekacze gastronomiczne posiadają także możliwość regulacji wysokości rusztu - zależnie od potrzeb. Ponadto, wyposażone są one w praktyczne pokrętła regulacji temperatury, co pozwala na precyzyjne jej ustawienie i dopasowanie temperatury grzania do naszych potrzeb. Warto podkreślić, że opiekacze, które znajdziecie państwo w naszej ofercie, posiadają także funkcjonalny timer, który pozwala na precyzyjne ustawienie czasu przygotowania danej potrawy. Część modeli opiekaczy posiada także ustawienie sygnału zakończenia pracy, co sprawi, że na pewno nie zapomnicie państwo o tym, że wstawiliście daną potrawę do opiekacza.

Atrakcyjne ceny, gwarancja i renomowany serwis

Urządzenia gastronomiczne takie jak opiekacze są niezwykle funkcjonalne i sprawdzą się w każdej kuchni w lokalu gastronomicznym. Nie możemy jednak zapominać o tym, że tak, jak każde inne urządzenie, wymagają one serwisowania. Wszystkie dostępne na naszej stronie opiekacze objęte są gwarancją producenta. Dodatkowo, klienci, którzy zdecydują się na ich zakup, mogą korzystać z autoryzowanego serwisu tych urządzeń - zarówno w czasie trwania gwarancji, jak również po jej zakończeniu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą urządzeń do obróbki termicznej dostępnych na naszej stronie i wyboru takich opiekaczy, które w każdym calu sprostają państwa oczekiwaniom.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt