Kategorie

Marka

Cena

  • 253,00 zł - 2 644,00 zł

Aktywne filtry

Wózek do transportu pojemników - podwójny 30x GN 1/1
Szybki podgląd
1 173,42 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 10% 954,00 złnetto
  • -10%
Wózek transportowy - platforma 1200x600x850
Szybki podgląd
1 341,08 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 25% 1 090,31 złnetto
  • -25%
Wózek transportowy - platforma 1100x600x850
Szybki podgląd
1 294,96 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 25% 1 052,81 złnetto
  • -25%
Wózek transportowy - platforma 1000x600x850
Szybki podgląd
1 237,30 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 25% 1 005,94 złnetto
  • -25%
Wózek transportowy - platforma 1200x500x850
Szybki podgląd
1 237,30 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 25% 1 005,94 złnetto
  • -25%

Wózki transportowe, wózki do gastronomii

Trudno bez nich wyobrazić sobie prawdziwą gastronomię. Ułatwiają pracę, przyspieszają ją, a dodatkowo pozwalają oszczędzać siły, kręgosłupy i mięśnie pracowników. Mowa oczywiście o wózkach transportowych, które w gastronomii mają szczególne znaczenie. Dzięki nim praca jest szybsza i przyjemniejsza. Niezależnie, czy służą do transportu zastawy, zakupów, czy tac, pozwalają cały ten proces usprawnić. W przypadku wózka do transportu talerzy można jednorazowo przetransportować 300 talerzy.

Wózki cateringowe, wózki do transportu naczyń

To podstawowy element wyposażenia każdej firmy cateringowej, umożliwiający organizowanie imprez w każdym miejscu i w każdych warunkach z możliwością serwowania dań na porcelanie. Gwarantuje bezpieczny transport zastawy stołowej. Ma ruchome ramiona ograniczające wykonane z polietylenu, które umożliwiają załadunek naczyń o różnej wielkości. Niezwykle trwała konstrukcja wykonana z polietylenu zabezpiecza naczynia przed wyszczerbieniem lub zbiciem. Wózek do transportu talerzy jest odporny na wstrząsy i uderzenia, ma dwa skrętne kółka z hamulcem i dwa duże kółka. Inny rodzaj wózków, który również sprawdzi się w niejednej kuchni profesjonalnej, to wózek na kosze do zmywarki. Wykonany z poliwęglanu, ma 4 koła: 2 skrętne z hamulcami i 2 stałe i zdecydowanie usprawnia proces organizacji pracy w kuchni. Wózki na pojemniki GN mają bardzo szerokie zastosowanie. Sprawdzą się do transportu blach, np. w piekarni czy cukierni, także do transportu brudnych naczyń w jadłodajniach, czy stołówkach.

Wózek do restauracji lub hotelu na talerze

W ofercie sklepu hybryda-gastro.pl tego typu wózki transportowe występują w kilku modelach, zróżnicowanych pod względem wielkości, które można zaadaptować do swoich potrzeb. Dostępne są także wózki z półkami, czterema lub pięcioma, marki Hendi. W tym przypadku maksymalne obciążenie półek wynosi 50 kg. Wózki te wyposażone są w 4 skrętne kółka z odbojnikami, 2 z hamulcami. Całość w pełni wykonana jest ze stali nierdzewnej, z dbaniem o każdy detal, np. zaokrąglone krawędzie są dla pracowników dużo bezpieczniejsze w użytkowaniu. Wózki platformowe są idealne do transportowania np. zakupów. Zamiast męczyć się z ciężkimi workami, dziesiątkami kilogramów składników, warto zainwestować w wózki, które odciąża pracowników z tej trudnej pracy, jakim jest przewiezienie zapasów.

Wózek do przewożenia potraw

Wózek platformowy od Hendi ma udźwig do 150 kg, jest wykonany ze stali i jest dodatkowo składany, co sprawia, że nie zajmuje on dużo miejsca, gdy jest nieużywany. Firma Polgast oferuje wózki transportowe, także wykonane ze stali nierdzewnej, w różnych rozmiarach, na różne potrzeby. Składany wózek transportowy od Stalgast wykonany jest z tworzywa, co sprawia, że jest on lżejszy. Ma także udźwig 150 kg.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt