Salamandry

Dostępność

Marka

Cena

  • 2 464,00 zł - 15 475,00 zł

Aktywne filtry

Salamander Tecnoinox...
Szybki podgląd
11 053,27 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 20% 8 986,40 złnetto
  • -20%
Salamander Tecnoinox...
Szybki podgląd
12 379,70 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 20% 10 064,80 złnetto
  • -20%

Salamandry gastronomiczne

Salamander to nieocenione urządzenie w każdym lokalu gastronomicznym. Dzięki niemu, bez najmniejszych problemów będziemy w stanie bardzo szybko rozmrozić różne produkty, nie tracąc przy tym czasu. Nie zapominajmy, że niektóre produkty, które wykorzystywane są w renomowanych lokalach gastronomicznych, muszą być mrożone, a rozmrażanie ich w nieodpowiednich warunkach, może powodować utratę ich jakości. Wykorzystanie do rozmrażania potraw urządzenia takiego jak salamander sprawia, że potrawy są rozmrożone we właściwy sposób i jednocześnie nie tracą one żadnych ze swoich wartości odżywczych. O czym jednak należy pamiętać, kiedy wybieramy takie urządzenia? Na co koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę w tym aspekcie? Sprawdźmy!

Wysoka jakość salamandrów

Pierwszą i najważniejszą kwestią, jeśli chodzi o salamandry gastronomiczne dostępne w naszej ofercie, jest to, że wszystkie odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania. Obudowy tych urządzeń, wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Ponadto, salamandry nie tylko doskonale rozmrażają produkty głęboko mrożone ale też bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku ich podgrzewania. Salamandry dostępne w naszej ofercie, posiadają bardzo duże możliwości regulacji temperatury, co pozwala na podgrzewanie ale też i przygotowywanie potraw od początku. Salamandry dostępne w naszej ofercie rozgrzewają się do temperatury nawet 300 stopni Celsjusza. Są one wyposażone także w bardzo praktyczną, kontrolną lampkę, która informuje o osiągnięciu pożądanej przez nas temperatury tego urządzenia. Bardzo ważną cechą tych urządzeń jest to, że są wyposażone w praktyczny pojemnik na tłuszcz. Dzięki temu, korzystanie z opiekaczy jest nie tylko bardzo łatwe, ale też pozwala na zachowanie ich w czystości.

Renomowani producenci salamandrów

Kolejną, bardzo ważną kwestią, którą należy poruszyć przy okazji omawiania takich urządzeń jak salamandry gastronomiczne, są ich producenci. W naszym sklepie, znajdziecie państwo urządzenia takich firm jak Hendi czy Stalgast. Salamandry gastronomiczne tych marek, są wykorzystywane w renomowanych restauracjach i barach nie tylko w kraju ale i na całym świecie. Decydując się na zakup tych urządzeń, wybieracie państwo nie tylko najwyższą jakość, ale też urządzenia, które będą wam służyć przez wiele lat. Nie możemy także zapominać o tym, że salamandry gastronomiczne takich marek jak Hendi czy Stalgast, są objęte gwarancją producenta. Klienci, którzy zdecydują się na ich zakup, mają też prawo korzystać z autoryzowanego serwisu tych urządzeń - zarówno w czasie trwania okresu gwarancyjnego, jak również i po jego zakończeniu.

Dostawa salamandrów gastronomicznych - co warto wiedzieć?

Bardzo ważną kwestią, jeśli chodzi o dokonywanie zakupów na naszej stronie internetowej są możliwości związane z dostawą urządzeń. Dla naszych stałych klientów, przygotowaliśmy atrakcyjny program rabatowy - jego szczegóły znajdziecie na naszej stronie. Ponadto, dla tych klientów, którzy dokonają zakupów na kwotę powyżej 1000 zł, przewidzieliśmy darmową dostawę.

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i wybrania tych urządzeń. gastronomicznych, które pod każdym względem spełnią państwa oczekiwania.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt